יוגב לא יפרוש מהרשימה לכנסת

לאחר שבליל הגשת הרשימות כשכולו נסער הכריז ח"כ מוטי יוגב כי הוא פורש מהתמודדות הרשימה לכנסת במחאה על דחיקתו אל העשירייה השניה היום הודיע כי הוא חוזר בו

כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

ח"כ מוטי יוגב מהבית היהודי הודיע היום במכתב ששיגר לפעילים כי הוא נעתר להפצרתם והחליט לחזור בו מהודעת הפרישה מההתמודדות ברשימה לכנסת וימשיך לפעול בכל הכח להצלחת המפלגה בבחירות.

"החלטתי שבנקודת הזמן הזאת לא אעשה שום שינוי ואת דרכי הציבורית אבחן בהמשך. בליל הגשת הרשימות הייתי נסער על דחיקתי מהרשימה למקום לא ריאלי, אך פניות רבות מצד חברים שציינו בפניי שאני מועמד 'הבית היהודי' היחיד שנבחר בבחירות הפריימריז לכנסת, ומופיע ברשימה, משכך חובה עליי להישאר בהתמודדות ולא לפרוש ממנה".

עם זאת לא חסך יוגב ביקורת מראש מפלגתו השר רפי פרץ ואמר, "צר לי מאוד שראש המפלגה, הרב פרץ, גילה לכל דרכו הפוליטית חוסר יושרה. והנה הגענו לשפל – בעוד שכל חיי פעלתי לאיחוד כל הכוחות בציונות הדתית וה שעמד לנגד עיניי היה לאחד את הבית היהודי עם האיחוד הלאומי. הדבר היחידי שעמד לנגד עיניו של הרב פרץ זה שימור מקומו עצמו".

בראיון לכאן חדשות נשאל יוגב אם יש מקום להדיח את פרץ מראשות המפלגה והשיב, "טוב עשו סגני ראש הערים והנציגים המוניציפליים שקבעו את הזמן ולא באלמנט של הדחה – אבל מתוך הבנה שהוא אינו מתאים לעמוד בראש".

השארת תגובה