פרץ: "יש לספח את הבעיות של עזה"

לדברי פרץ: ״במקום קמפיין חלול על סיפוח, הגיע הזמן לספח את הבעיות של תושבי עוטף עזה. קורא לכחול לבן שלא להיגרר לספינים של סמוטריץ׳ והליכוד״

ניצן הורוביץ בביתו של עמיר פרץ
ניצן הורוביץ בביתו של עמיר פרץ
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

יו״ר 'העבודה גשר מרצ' ח"כ עמיר פרץ הגיע הבוקר בליווי הח"כים בר לב ויאיר גולן לסיור בעוטף עזה במסגרתו נפגשו עם רבש״צים, וחתם על 'הסכם הבנות' אל מול התושבים לעיגון מעמדם בחקיקה לאחר הבחירות, כחלק המו״מ הקואליציוני.

במפגש עם תושבים ומפקדים בשטח התייחס פרץ למצב הביטחוני המתוח ואמר, כי ״במקום קמפיין ריק מתוכן על סיפוח, הייתי מצפה שממשלת ישראל תספח סוף סוף את הבעיות האמתיות של תושבי עוטף עזה. את הביטחון האישי שלהם, את הרווחה, את הבריאות, את התשתיות".

פרץ ציין, כי "בחתימה על הסכם ההבנות, התחייבנו היום לעגן בחקיקה את מתן ההטבות הממשלתיות ליישובי עוטף עזה. לשם חיזוק החוסן החברתי, הקהילתי והכלכלי של קהילות העוטף התחייבנו לפיתוח תשתיות אנרגיה, אזורי תעשייה ומסחר, חינוך ותרבות. במקביל לחיזוק החקלאות כציר החיים המרכזי, פיתוח צירי התחבורה לטובת הצמיחה וקירוב אזור העוטף למרכז הארץ".

"במקום להוביל שיח אמיתי של שינוי, בחרו כחול לבן להגרר אחרי סמוטריץ׳ והליכוד. אנחנו כאן עם ראשי הרשויות של עוטף עזה, נדאג לשיפור רמת החיים והעלאת הביטחון האישי״. אמר יו"ר 'העבודה גשר'.

השארת תגובה