פעיל 'תל"ם' ננזף: התבטא נגד גרמן

תכתובת וואטסאפ פנימית של פעילים במפלגת 'תלם' שדלפה החוצה, עוררה סערה בגין התבטאות שנויה במחלוקת בעניין ח"כ גרמן שהתבטאה בעד התנתקות נוספת

אילוסטרציה: פעיל כחול לבן משחית שלטי יהדות התורה
אילוסטרציה: פעיל כחול לבן משחית שלטי יהדות התורה
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

נראה כי מפלגת 'תל"ם' בראשות הרמטכ"ל ושר הביטחון לשעבר בוגי יעלון גורמת לא מעט כאבי ראש להנהגת מפלגת 'כחול לבן'. אם זו פרישתו של ח"כ גדי יברקן ועריקתו לליכוד, או השמועות כי הח"כים האוזר והנדל באו במגעים עם השרים לשעבר ובהווה בנט ושקד למיזוג במפלגתם ועוד.

הערב חשף הכתב הפוליטי עמית סגל, כי בקבוצת ווטסאפ של מועמדי תל״ם לכנסת, השתלחו פעילים במילים בוטות בח״כ יעל גרמן (יש עתיד) שבראיון לגלצ אתמול התבטאה בעד אופציה להתנתקות נוספת כשהיא מטעימה כי הדבר אף מופיע במצע המפלגה. על פי סגל, פעיל בכיר של המפלגה אורי הייטנר, ממקורבי יעלון, כינה את ההתבטאות של גרמן ״פיגוע חבלני״. כשפעיל אחר תהה בקבוצה "מה לענות על מה שאמרה יעל"? השיב הייטנר במשפט אלמותי ותהה, "מה העלות של משתיק קול?".

יצוין, כי גרמן בעצמה פרסמה הבהרה לדברים שיוחסו לה כשהיא מציינת כי כוונתה הייתה להיפרדות ולא להתנתקות מהפלסטינים.

מלשכתו של יעלון נמסר בתגובה לדיווח, כי "האירוע טופל תוך מעורבות אישית של הגורמים הבכירים במפלגה – הפעיל התנצל על דבריו בקבוצה וגם בפני ח״כ יעל גרמן. שיח בסגנון זה לא עולה בקנה אחד עם הערכים והשפה של תל״ם וכחול לבן".

השארת תגובה