פסח כבני מלכים ב'גלי צאנז' המחודש

הידור של בית: חופשת פסח יוקרתית למהדרין במלון גלי צאנז המחודש והמפואר • תכנית מוזיקלית, פעילויות מסביב לשעון גם לילדים, ארוחות גורמה, ונוף מרגיע

מלון גלי צאנז
מלון גלי צאנז
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

מלון גלי צאנז המשודרג שהפך בשנה האחרונה לאופציה המועדת לחופשה בציבור החרדי, מציע חופשת פסח ברמה אחרת אל מול גלי התכלת של הים התיכון וטיילת מטופחת, לצד הקפדה על הכשרות הגבוהה ביותר, זאת הבחירה האולטימטיבית למשפחות חרדיות המבקשות לחגוג את חג הפסח באווירה יוקרתית וחרדית.

הנופשים במלון גלי צאנז ייהנו משהיה מפנקת, נוף מרגיע עם חוף ים מעבר לכביש, פעילויות לילדים מסביב לשעון, שיעורים והרצאות, תכנית מוזיקלית ייחודית ומעל הכל סעודות גורמה כמיטב המסורת ובכשרות המהודרת ביותר.
המקדימים להירשם ייהנו ממבחר של קרוב ל100 חדרים גדולים ומפוארים וסוויטות עם נוף לים, וחבילות נופש מיוחדות לשבוע חג מלא ובמחירים משתלמים.

כמלון המוביל והיוקרתי בציבור החרדי, את המלון מלווה הכשרות המהודרת ברמת גלאט לא שרויה של קהילת קודש צאנז בנתניה, עם תפריט עשיר ומגוון שנבנה במיוחד לחופש הפסח במלון גלי צאנז על ידי שף ויעוץ קולינרי מהשורה הראשונה.

לדברי בצלאל לוינשטיין מנכ"ל מלון גלי צאנז: "חג הפסח הוא הזדמנות נהדרת לנופש איכותי מושקע. כדי לאפשר לציבור החרדי ליהנות מנופש ברמת אירוח גבוהה ביותר לצד אוירה חרדית ורמת כשרות הכי מוקפדת, אנו מציעים כבר כעת את חבילות החג לפסח וזריזין מקדימים ומרוויחים".

השארת תגובה