רון קובי של קריית מוצקין

חיים צורי
חיים צורי
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

ראש עיריית קריית מוצקין חיים צורי הוא חבר טוב של איווט ליברמן. הוא צריך להוכיח לחברו איווט שהוא מפרגן לו. וכך הוא זימן איזה רוסי שיגיש שאילתא בנושא של "רב העיר גזען", שאילתא ספונטנית, כביכול, ואז מתפתח "דיון" רציני.

ברור היה לכל שהדוברים בדיון או שכלל לא קראו את טורו של הרב דרוקמן, או שפשוט מסוגלים להתמודד רק עם טקסט המסוגנן בעברית קלה למתחילים.

וכאן נכונה לצורי הפתעה: חבר סיעתו עומד לימין הרב דרוקמן, וכך אין כבר רוב לצורי במליאה על מנת לצאת בקריאה לרב דרוקמן "לחזור בו".

יצויין שאך לא מכבר השקיע צורי לא פחות מ-130000 (!) ש"ח על בג"צ נגד הרב דרוקמן (באמצעות עוה"ד היוקרתי, השר לשעבר משה שחל) אשר נדחה תוך רבע שעה ע"י שופטי "העליון".

השידור החי מישיבת מועצת הערב מיום דני בערב השבוע מכה בתדהמה של שוחר ותרבות ונימוס.

הסגנון הולגארי, הצעקות הפראיות של ראש העיר, לא מגיעות אפילו לרמה של רון קובי המיתולוגי מטבריה. יודעי דבר אומרים כי במוצקין מתגוררים לא פחות מעשרה אחוז גויים גמורים.

הרב דרוקמן אמנם יזם לא מכבר ג'סטה של שלום עם ראש העיר, אבל זה לא מנע מהרב היעדרות מחגיגת "הקפות שניות" כביכול במוצאי שמח"ת השתא, שאורגנה על ידי ראש העיר, עקב מופעי פריצות במקום

ראש העיר עצמו פירסם ספייס שלו צילום שלו עם אשתו, כאשר היא מחבקת ספר תורה. ראש העיר שחשב שהרב יתכופף אליו כאגמון מאז "מופע השלום", לא קלט שהרב איננו דמות פוליטית, ויש לו עקרונות של תורה.

השארת תגובה