הרב הכהן יחזור בו מתמיכה ב'יהדות התורה'?

אחרי שבבחירות הקודמות קרא לתלמידיו להצביע ליהדות התורה – עשוי הרב דוד חי הכהן, מבכירי הרבנים בציונות הדתית להעביר תמיכתו למפלגה הדת"ל המאוחדת # כל הפרטים

הרב דוד חי הכהן
הרב דוד חי הכהן
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

אחד מבכירי הרבנים בציונות הדתית, הרב דוד חי הכהן ראש ישיבת 'נתיבות ישראל' בבת-ים, שבבחירות האחרונות, תמך במפלגת יהדות התורה והורה לתלמידו להצביע ג', עשוי להעביר את תמיכתו מיהדות התורה למפלגת הציונות הדתית, במידה ויתאחדו לרשימה אחת, כך נודע ל'קו עיתונות'.

כזכור, רק במערכת הבחירות האחרונה, שהתקיימה לפני כמה חודשים, תמך הרב דוד חי הכהן יחד עם רבנים נוספים בציונות הדתית במפלגת יהדות התורה, עימם חתמו על הסכם כי ישמרו על ארץ ישראל ויתנגדו לפינוי יישובים.

לפני כחודשיים, אחרי ההבנה כי ישראל נערכת למערכת בחירות שלישית הגיע סגן השר מאיר פרוש, אשר עומד בראש הצוות של יהדות התורה במגעים הפוליטיים עם הציונות הדתית, לביתו של הרב על מנת לעדכנו במצב הפוליטי ושוחחו על המשך שיתוף הפעולה ביניהם.

אולם, למרות זאת, חתם ביממה האחרונה הרב דוד חי הכהן יחד עם רבנים נוספים בציונות הדתית על מכתב הקורא לראשי המפלגות בציונות הדתית, הרב רפי פרץ, בצלאל סמוטריץ ובן-גביר לאחד כוחות למפלגה אחת ולרוץ יחד בבחירות הקרובות.

ההערכה בקרב בכירים במפלגות הציונות הדתית, כי באם אכן ירוצו כל המפלגות של הציונות הדתית תחת רשימה אחת – יעביר הרב חי הכהן את תמיכתו מיהדות התורה למפלגה הדת"ל.

השארת תגובה