בלנסטון חוגגת 150 שנה באירוע חגיגי ואתם מרוויחים 

המותג נוסד ב-1870 בטסמניה על ידי משפחת בלנסטון וצמח מתוך האקלים והאדמה הקשה • כחלק מהחגיגות בלנסטון מבקשת מלקוחותיה בכל העולם לספר את הסיפור שלהם עם הנעליים, סיפורים על ניצחון, על עבודה קשה ועל יצירתיות

אירוע בלנסטון | צילום: גדי סיארה
אירוע בלנסטון | צילום: גדי סיארה
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

באירוע שנערך באולם 'שבע' בתל אביב נפתחו חגיגות 150 למותג הבינלאומי בלנסטון המותג הושק לראשונה בישראל בשנת 1998, וישראל מובילה בעולם במכירות פר-נפש לאחר אוסטרליה.

באירוע השתתף המנכ"ל הגלובלי אדם בלייק שסיפר בהתרגשות וציין כי ישראל היא המקום הראשון שנבחרה לחגוג את הצלחת המותג מתוך סדרת אירועים ב- 70 מדינות מ-6 יבשות.

המותג נוסד ב-1870 בטסמניה על ידי משפחת בלנסטון ומאז נשאר 100% משפחתי וממשיך עד היום לצעוד בגאון ולהתבסס על ערכיהם של המייסדים ושל המשפחות שהקימו וניהלו אותו במשך השנים.

המותג בלנסטון נולד וצמח מתוך האקלים והאדמה הקשה של טסמניה, ההיסטוריה מראה שהמותג שרד את הקולוניה של טסמניה, מלחמות עולם, טיפוס על האוורסט, חפירת מכרות ועבודת אדמה בכפרים.

כיום המותג ממשיך לעבוד קשה ולכבוש את העולם ובירות אופנה רבות בזכות הפונקציונליות של הנעליים ולא רק בשל הנראות שלהן.

כחלק מהחגיגות בלנסטון מבקשת מלקוחותיה בכל העולם לספר את הסיפור שלהם עם הנעליים, סיפורים על ניצחון, על עבודה קשה ועל יצירתיות.

לרגל חגיגות 150 למותג בלנסטון רשת ווישוז מבית קרוקס אנד מור היבואנית הבלעדית בישראל יוצאת במבצע עם הנחה של 150 ש"ח לדגמים נבחרים בין התאריכים 9-11.01 המבצע באתר המכירה בהזנת קוד קופון bl150 לא כולל עודפים ודגמי ילדים.

https://www.weshoes.co.il/he/blundstone.html

השארת תגובה