נתניה התורנית התאחדה בסיום הש"ס

לחץ נפשי, חרדה? זו הכתובת בשבילך

אלפים מבני העיר נתניה התאספו אמש למעמד אדיר של סיום הש"ס בלימוד הדף היומי. האירוע אורגן ע"י עיריית נתניה, הרבנות הראשית-והמועצה הדתית בעיר, בשיתוף כלל התורניות בעיר, באולם האירועים הגדול היכל רוזנברג בקרית צאנז בעיר.

היה זה מחזה מלבב לראות את המוני חתני הסיום, חסידים ליטאים, ספרדים, אשכנזים, בני הציונות הדתית – ועוד, כולם יחדיו בצוותא, חוגגים לכבודה של תורה. התרגשות אדירה אחזה במשתתפים עת הגיעו יחדיו, האדמו"ר מצאנז שליט"א , הראשל"צ רבי יצחק יוסף, והמרא דאתרא הרב קלמן מאיר בר, שנשאו דברים יחד עם כלל רבני העיר ועוררו על הצורך לחיזוק התקנה הקדושה. את המעמד הנחה בטוב טעם משה קייזלר – מנהל המחלקה לתרבות תורנית בעיר.

על מלאכת הניגון והרגש המוסיקלי הופקדו: הזמרים מוטי שטיינמץ, אהרן רזאל ומשה לוק. כל משתתף קיבל חוברת יחודית ובה רשימת השיעורים בכל העיר וברכתם של רבני העיר, בהפקת יקותיאל דרעי.

את האירוע הפיקו חברי הוועדה היחודית לסיום הש"ס בעיר: ראש המועצה הדתית אשר אוחנה, המשנה לראש העיר אבי סלמה, מר משה קייזלר – ראש המחלקה לתרבות תורנית ועו"ד שלמה שולמן – עוזר בכיר לראש העירייה מרים פיירברג איכר, שאף שלחה ברכה כתובה לאלפי המשתתפים.

השארת תגובה