הנשים החרדיות לומדות 'סאונד'

אולפן תקשורת
אולפן תקשורת
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

פריחת ההפקות המוזיקליות, הפקות וידאו, מוזיקה לפרסומות, סרטי תדמית ומוזיקה החסידית, יצרו ביקוש אדיר בשוק לאנשי סאונד איכותיים. עד היום, רוב המפיקים נאלצים להסתייע באנשי מקצוע שאינם חרדים. אך בשבועות הקרובים, המגמה עומדת להשתנות עם פתיחתו של קורס סאונד ראשון ב'בית פרוג' עם מחזורים נפרדים לגברים ונשים המעוניינים להתמקצע בתחום הסאונד ולהיות חלק מתעשיית הוידאו והמוזיקה, לרכוש את המקצוע במוסד לימודים חרדי.

תחום הסאונד הוא מקצוע מרתק עם יכולות תעסוקה ופרנסה מכובדות המיועד לחובבי מוזיקה, בעלי שמיעה קצבית ויכולת להתחבר לסאונד שמעוניינים להיכנס לתעשיית המוזיקה כיוצרים או כמפיקים, או עבור כאלה שכבר עובדים בתעשיה ורוצים להוסיף לעצמם ידע מקצועי שיעניק להם יתרון תחרותי משמעותי על פני עובדים אחרים בתחום.

ב'בית פרוג', שמכשיר את היוצרים והאמנים החרדים, לקחו על עצמם את הכשרת אנשי המקצוע בתחום הסאונד באווירה חרדית וברמה הכי מקצועית שיש. מסלול הלימודים החדש, יקנה ידע מעמיק ובסיס מקצועי חזק על כל מה שצריך לדעת בעולם הסאונד, האולפנים, האקוסטיקה וההקלטות, כך שמיד בסיום הלימודים, התלמידים יוכלו להשתלב בעבודה בתעשיה כשברשותם ידע מקצועי בהפקה, הופעה וכמובן גם את הצד השיווקי והעסקי של התחום.

כבר בשבוע הבא תפתח קבוצת הנשים ולאחר מכן גם קבוצת הגברים של מחזור התלמידים הראשון במסלול לימודי סאונד. בקורס יערכו הרצאות וסדנאות ממומחים מהשורה הראשונה של תעשיית המוזיקה וההפקות.

בוגרי המסלול יוכלו להשתלב במגוון תחומים בעולם הסאונד והמוזיקה: כטכנאים באולפני הקלטות, כיוצרים ומפיקים מוזיקאליים, כיוצרי מוזיקה למחזות, מופעי תרבות ואירועים שונים, יוצרי פסי קול לסרטים וקריינות ועוד

לדברי חיים דיקמן מנכ"ל 'בית פרוג': "כמו שהובלנו את המהפכה בלימודי גרפיקה, פרסום, עיצוב פנים ושאר התחומים שאנו מכשירים בהם את הדור הבא של אנשי המקצוע, כך גם בתחום הסאונד אנו מובילים את השוק ומכשירים את הסאונדמנים הראשונים מתוך הציבור החרדי. כמוסד לימודים שמקדיש תשומת לב רבה להשמה ותעסוקה לבוגרים בתחום הלימודים שלהם, זיהינו את הפוטנציאל והחלטנו לפתוח את מסלול הלימודים החדש. שיתוף הפעולה עם הדמויות המובילות בתחום, הוא עוד היבט של מקצוענות ודאגה לעתיד התעסוקתי של הבוגרים שלנו".

השארת תגובה