הטיפה המרה

הרב דוד מאיר דרוקמן
הרב דוד מאיר דרוקמן
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

חוזר הש"ץ יענקל ברוידא לביתו סף וזעף. "למה נפלו פניך?" מקשה זוגתו. "אל תשאלי… שמער'ל הגבאי טוען שהקול שלי, לא פחות,  ערב כעורב". "עזוב אותו" מפטירה  שרה ביילא האשה הנאמנה, "שמער'ל בסך הכל אומר בקול מה שכולם חושבים"…

הני תלתא עמודי דדהבא – איווט, חה"כ קושמיר, סגר"ע חיפה קפלון, באמירותיהם האנטישמיות בסה"כ מבטאים בקול את מה שקהל בוחריהם חושב. הלוואי והיו אלף כמותם, האסון הוא שיש עשרות אלפים כאלה.

היה זה בשבת פ' בחוקותי כ"ד אייר תשל"ג (1973); כדרכו בקודש השמיע מרן הרבי מליובאוויטש זצוק"ל דברים בענייני דיומא באוזני קהל אלפים, וכבר אז הוא התריע כי קהל הגויים אשר השתחלו לארצנו הקדושה מאירופה, הינם בעלי פוטנציאל של "גייס חמישי" ו"אוייב פנימי".

אף אחד לא שומע? נכון? אז בינינו; כן, היה זה בהסכמה שבשתיקה של נציגים דתיים, פלוס התייחסות צינית אף של גורמים חרדיים. אך, לא נפרט, ולא נחטט בפצעים ו"כבוד אלוקים הסתר דבר".

מני אז. התברכה מדינת היהודים ברבבות גויים גמורים, אשר בחלקם הגדול, הכיסוי החוקי באישור כניסתם לארץ היה עקב כך, שהשתייכותם ליהדות הסתכמה בעובדה שסבתא שלהם תלתה כביסה תחת שמש אחת עם איזה שכנה יהודייה.

אני, הצעיר באלפי ישראל, כותב שורות אלה, שנים הרבה הייתי מתחיל את עריכת ליל הסדר עם משפחתי בביתי, רק כשעה לפני חצות ליל התקדש החג. וכל כך למה? לא בגלל שהתעמקתי זמן ממושך באגרת הקודש של רבי שמשון מאוסטראפלא זי"ע, אלא עקב העובדה שניהלתי סדרים ציבוריים לעולים ממדינות חבר העמים (אני דובר מעט רוסית, כתוצאה מביקורים רבים במדינות חבר העמים), כאשר אני ובני ביתי שימשנו כמרצים, זמרים, מלצרים ואף כסבלים.

כל זה התמשך, עד שהתחוור לי, כי אני בעצם מוסר את נפשי עבור ..גויים וגויות למהדרין,  כאשר עוד לפני הפיסקא "כל דכפין ייתי וייכול" – כבר התרוקנו בקבוקי היין שעל השולחנות, ולא נודע כי באו אל קרבנה, והם יצאו את המקום זמן רב לפני פתיחת הדלת לאליהו הנביא.

"אתה גזען" יענו לעומתי אנטישמים תוצרת-בית הנ"ל. ובכן, הנני מוסר מודעה לפניכם כי אמת הם דוברים; גזען גאה אנכי. לפחות כמו בן גוריון, זה הכריז לפני 72 שנה ביום ה' אייר: "…אנו מכריזים בזאת על הקמת מדינה יהודית בארץ ישראל".

ליתר שאת, אציין שזוגתי היא יוצאת ברית המועצות, ולא רק "חברי הטובים ביותר" –  אלא רוב מוחלט של חבריי הם יוצאי ברית המועצות, ואינני כלל סבור שכולם שתיינים, אלא בהחלט אני כן סבור כי חבריהם או/ו בוחריהם של טאוואריש אייווט, טאוואריש קושמיר וגוספודין לזר קפלון מחיפה – שהשתלטו על הבית בהכריזם: "ישראל ביתנו" – "ביתנו" ולא שלכם היהודים, ה"גייס החמישי" שבמחנם – אלה בהחלט וביושר עונים להגדרה  של "פייניצעס" (חובבי הטיפה המרה, בלשון המעטה). כי רק שתיין מופלג מסוגל לכבוש את המלכה עמי בבית, ולאמץ, כאן בארצנו הקדושה, את סגנונם של לנין וטרוצקי, כגנוביץ וסבדלובסק. הנה כי כן: כאן בבית שלנו מתקיים רח"ל: "הגר אשר בקרבך יעלה עליך מעלה מעלה".

שורות אלה נכתבות, ב-1 לינואר למניינם, ואשר על כן נסיים בטוב –  באיחולי  "נובי גוד" לשכנינו – הגרים "הלא-תושבים", אלה שבשקט בשקט התנחלו בתוכנו ומוצצים מאיתנו מיליארדי שקלים (על חשבון מסעודה הזקנה השוכבת במסדרון ביה"ח, וכן על חשבון מטופלי הגמילה מאלכוהול), וכל זאת עקב הבחירות חדשות שהם זכו לכפות עלינו. בברכת 'דאסווידניה'.

הכותב הוא רבה של העיר קרית מוצקין

תגובה אחת
  1. מוזר מאד שבסדר בו השתתף כבוד הרב היו רק גויים, מעניין שבבתי חב"ד אחרים שעושים בארץ סדרים לעולי רוסיה משתתפים יהודים ואולי פה ושם נדחף איזה גוי, אולי רק בקרית מוצקין זה המצב

השארת תגובה