נזק בלתי הפיך

עופר ברקוביץ | ויקיפדיה
עופר ברקוביץ | ויקיפדיה
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

ביקורת, היא דבר לגיטימי בשיח הציבורי, כשהיא מגיעה בשיח מכבד. יש הבדל גדול בין הרצון לשנות ולתקן, לבין שנאה. הטפת רעל כלפי ציבורים שלמים, היא דבר לא מקובל שלא יכול לעבור בשתיקה במיוחד כשמדובר במסורת ישראל שהיא הבסיס לקיומנו כאן כעם וכמדינה.

במדינת ישראל יש מקום לכולם, ללא שום הבדלים או מעמדות. לא יתכן שנצטרך להיחשף לאמירות מהסוג הרדוד ביותר בשביל רייטינג זול או מתוך כוונה לקושש עוד כמה קולות.

אני מקווה ומתפלל שאביגדור ליברמן יתעשת ויפה שעה אחת קודם, יעצור את הטירוף ויפסיק את מסע ההסתה שהוא לא רק כנגד המגזר החרדי, אלא כנגד כל יהודי באשר הוא. הנזק שנעשה, הוא בלתי הפיך ואין לנו את הפריווילגיה כעם מוקף אוייבים לשנוא אחד את השני.

בימים אלו, אני מציע לכל הפוליטיקאים, מימין ומשמאל לנהוג ביתר אחריות, בחרדת קודש. מערכת בחירות שלישית איננה בריאה, היא חופנת בתוכה מטענים קשים. על המנהיגים בכל הצדדים להימנע מהחרמות, לנהל שיח ודיאלוג ולנסות לפעול למען הממלכתיות והטוב המשותף. זוהי הדרך שאני מאמין בה וכך הולכת תנועת 'התעוררות' בירושלים, משלבת את כולם בתוכה, חילונים, דתיים וחרדים, ימנים ושמאלנים, מזרחים ואשכנזים, ותיקים ועולים חדשים.

הגיע הזמן למנהיגות אחראית ומכבדת שתוביל את עם ישראל למקום שהוא התפלל עליו במשך אלפי שנות גלות "ותחזינה עינינו בשובך לציון".

השארת תגובה