שיער מבריק ובריא: כי לשיער שלך מגיע יותר

הקסם לשיער: הסדרה המרוקאית לשיער MOROCCAN PURE MAGIC מבית ג’ויה קוסמטיקה

הסדרה המרוקאית מבית ג'ויה קוסמטיקס | צילום: הילה פלאח
הסדרה המרוקאית מבית ג'ויה קוסמטיקס | צילום: הילה פלאח

סדרת MOROCCAN PURE MAGIC זו סדרת הדגל של חברת ג’ויה- Joya, המבוססת על שמן הארגן המופק מאגוזי עץ הארגן ממרוקו. שמן זה נחשב לאחד השמנים הטובים בעולם והיתרונות שלו רבים. סגולותיו הרפואיות עוזרות בטיפולי נשירת שיער וחידוש התאים. הוא עשיר בוויטמין E שמזין, מחדש, מרענן ומחייה את השיער. מרוקו ידועה במגוון התבלינים והשמנים הייחודיים שבה, הפופולרי שבהם הוא שמן הארגן אשר נחשב לאחד השמנים הטובים בעולם.

אז כפי שהבנתם, המוצרים בסדרה מבוססים על שמן הארגן המופק מאגוזי עץ הארגן ממרוקו. שמן זה נחשב לאחד השמנים הטובים בעולם והיתרונות שלו רבים. הייחודיות של שמן הארגן שהוא מצפה את השערה בשכבה שמעניקה לשיער ברק, מסייע במניעת נשירת שיער ומחזק שורשים.

שמפו

שמפו שמן ארגן פיור מג'יק ללא מלחים של הסדרה המרוקאית, ללא מלח או פראבנים, נעים מאד לשימוש, ריחו עדין והוא עשיר בשמן ארגן, ויטמינים וחומצות שומן חיוניות. השמפו מתאים בעיקר לשיער יבש ופגום אך לא רק. הוא מסייע בבנייה ושמירה על השיער ואף עוזר לשמור על תוצאות הצבע או ההחלקה. השמפו תורם לאיזון רמת ה PH בעור ומעניק ברק, גמישות ונפח.

מסכה

המסכה לשיער של ג'ויה מהסדרה המרוקאית מבוססת על שמן ארגן עשיר בוויטמין E ובחומצות שומניות חיוניות ומותאמות במיוחד לשיער לאחר החלקות. מזינה את השיער, מספקת לו לחות והזנה. עשירה בוויטמינים וחומצות שומן וללא מלחים. מעניקה לשיער רכות וגמישות, ומונעת קשרים בשיער כך שהסירוק קל מהרגיל.

סרום

סרום ללא מלחים לשיער יבש הסדרה המרוקאית – גם הסרום מיוצר משמן הארגן, ללא פרבנים או מלחים והוא מצליח להשיב לשיער את הברק והזוהר, ולשמור עליו לאורך כל היום.

 

לסיכום: ממליצה בחום למי שחשוב לה שיער מבריק ובריא 🙂

השארת תגובה