מאלעד לאסף הרופא: ביקור מסקרן

חבר מועצת העיר אלעד פיני גרוס סייר במרכז הרפואי שמיר (אסף הרופא) ודן עם הצוות הניהולי בשורה של יוזמות למען הציבור החרדי שמגיע למקום

פיני גרוס באסף הרופא
פיני גרוס באסף הרופא
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

חבר מועצת העיר אלעד, פיני גרוס, ערך השבוע סיור מקיף במרכז הרפואי שמיר (אסף הרופא) על מנת לקדם שורה של יוזמות ושיתופי פעולה בין המרכז הרפואי לציבור החרדי בכלל, ותושבי אלעד בפרט.

במהלך הסיור נועד גרוס עם בכירי הנהלת המרכז הרפואי ושיבח אותם על מהפכת ההתאמה לציבור החרדי כפי שזו באה לידי ביטוי בשטח. "אני באופן אישי וכל מי שהגיע לפה ואני מדבר איתו רואים את זה כבשורה אמיתית; בית חולים קרוב, נגיש ומקצועי ביותר – שכל חרדי יכול להרגיש בו בבית".

גרוס סייר גם במחלקות והאגפים השונים ושוחח עם הצוותים הרפואיים. במהלך שהותו במקום הוא הביע את התפעלותו הגדולה מהרמה המקצועית המיוחדת של בית החולים והיותו פורץ דרך מבחינה רפואית בישראל ובעולם.

הביקור הסתיים בפגישה נוספת עם הנהלת המרכז וסיכום עם הגורמים הרלוונטים על שורה של יוזמות למען הציבור החרדי ותושבי אלעד.

"המרכז הרפואי שמיר הוא מופת ודוגמא למקצועיות והתאמה לציבור החרדי. אני קורא לבתי החולים ולגופים הרפואיים הנוספים לאמץ את המודל של שמיר ולהיווכח שהתאמה לצרכי הציבור החרדי אינה סותרת מקצועיות ואינה מקשה על בית החולים – אלא להפך, מעצימה אותו ומשפרת אותו", סיכם גרוס את הביקור.

כפי שציינו, הביקור התקיים בצל מהפכת ההתאמה של המרכז הרפואי לציבור החרדי, בדגש על מחלקת היולדות. כחלק מהמהפכה המתוארת הוכשר רוב שטח בית החולים מפני טומאת כהנים והותקנו פתרונות טכנולוגים המונעים חילולי שבת ממי ששובת במקום.

במחלקת היולדות נהנות היולדות החרדיות – כמו גם בני משפחותיהן – מהתאמה לאורח החיים החרדי ע”פ כל דקדוקי ההלכה, לרבות מנות גורמה למהדרין, יחס אישי והתחשבות בכל דרישה ובקשה במהלך האשפוז.

תוצאות המהלכים המתוארים כבר ניכרות בשטח עם מאות יולדות חרדיות מכל רחבי הארץ שבחרו ללדת ב’שמיר’ בחודשים האחרונים, מספר שהולך וגדל כל העת לנוכח האמון הרב והשם הטוב של שמיר ברחוב החרדי.

השארת תגובה