קרוב מתמיד: עין כרם – ירושלים

הדסה עין כרם
הדסה עין כרם
לחץ נפשי, חרדה? זו הכתובת בשבילך

מהיום תושבי בית שמש מחוברים ישירות למרכז הרפואי 'הדסה' עין כרם. למרות הקרבה הגיאוגרפית לבית החולים ולמרות העובדה שהוא משרת רבים מתושבי בית שמש, עד כה לא פעלה תחבורה ציבורית ישירה מהעיר בית שמש למרכז הרפואי. לאחר מאמץ משותף של המרכז הרפואי 'הדסה' בשיתוף עם ראש עיריית בית שמש הגב' עליזה בלוך והמשנה לראש עיריית בית שמש, הרב שמואל גרינברג ביחד עם חברת 'סופרבוס' -החל השבוע הקו החדש לפעול.

מנהל בית החולים 'הדסה' עין כרם, פרופ' יורם וייס, הודה בחום לראש עיריית בית שמש ולחברת 'סופרבוס' על היוזמה הברוכה: 'העיר בית שמש היא אחת הערים הצומחות והגדולות בישראל, אנחנו ב'הדסה' שמחים להעניק שירות רפואי מיטבי לתושביה הנמצאים כל כך קרוב אך לא זכו בתחבורה ישירה אלינו עד כה. אנו מלאי שמחה על כל לידה חדשה של המשפחות הצעירות שהם החלק המוביל באכלוס העיר וגאים להיות שותפים ברגעים הללו ולארח כאן יולדות רבות, כמו גם להעניק טיפול מקצועי ואיכותי לתושבי העיר בכל תחומי הרפואה. הקו החדש ייתן מענה לאלו המבקשים לקבל טיפול רפואי בהדסה עין כרם ולבני המשפחות המגיעים לבקר את החולים והיולדות המאושפזים אצלנו'. כאן המקום להודות לראש העיר בית שמש שותפה גדולה של המרכז הרפואי הגב' עליזה בלוך ולחברת 'סופרבוס' בראשות המנכ"ל קרן אצלן ולמשנה לראש עיריית בית שמש, הרב שמואל גרינברג שביחד הצליחו להוציא את המיזם החשוב הזה לפועל'.

המשנה לראש עיריית בית שמש הרב שמואל גרינברג: 'המרכז הרפואי 'הדסה' משרת נאמנה את תושבי בית שמש מזה שנים רבות ותמיד במקצועיות ובשירות יוצא דופן. העיר שלנו גדלה בקצב חסר תקדים. אלפי הזוגות הצעירים שבאים לגור בבית שמש הם צרכנים גדולים של תחבורה ציבורית. אני תקווה שהקו החדש ישרת את עובדי ורופאי ואחיות בית החולים המתגוררים בבית שמש. כמו גם את היולדות ובני משפחותיהם, שהם הברכה הגדולה של בית שמש. תודה לראש העיר ולהנהלת חברת 'סופרבוס' שנרתמו למהלך החשוב'.

הקו החדש במספר 630 יחל את מסלול ברמת בית שמש ג' ויגיע עד לבנייני האומה בירושלים דרך המרכז הרפואי 'הדסה' הקו יפעל בימים א’-ה’ בשעות הבאות:

מבית שמש לירושלים: 06:40, 08:10, 09:40, 11:10, 12:40, 14:10, 15:40, 17:10, 18:40, 20:10.

מירושלים לבית שמש: 08:50, 10:20, 11:50, 13:20, 14:50, 16:20, 17:50, 19:20, 20:50, 22:20

תגובה אחת
  1. לא העלה אותי מרמה ג היום

השארת תגובה