פירות ההסתה: בן 74 הותקף בחיפה

אליהו שפירו, חסיד חב"ד בן 74, צעד בשבת הצהרים סמוך לגשר חליסה בחיפה, כאשר 3 דוברי רוסית, אחד מהם גלוח ראש, דרשו ממנו סיגריות וכסף • כשהשיב שהיום שבת – "פשוט היכו אותו מכות רצח"

אלימות
אלימות
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

אליהו שפירו, חסיד חב”ד בן 74, הותקף בשבת בידי שלושה בריונים, כאשר עשה את דרכו בשבת בצהרים בחזרה מהתוועדות בבית הכנסת לביתו – סמוך לגשר חליסה בעיר חיפה.

בנו, אריה שפירו, שליח חב”ד באוסטריה, סיפר לערוץ 7 על מה שהתרחש: “בשבת הייתי אצל הורי בחיפה. אבי נשאר לקידוש בבית הכנסת וחזר משם לבד. ראינו שהוא מתעכב והתחלנו את הסעודה בלעדיו. לפתע הוא נכנס הביתה ומאחורה בעורף יש לו פצע גדול, מפחיד ושותת דם.

“הייתי בטוח שהוא נפל. התקרבתי אליו וראיתי על החולצה שלו כתמי דם ומתחת לשפה שלו פצע גדול. שאלתי אותו, ‘אבא מה קרה?’ והוא ענה, ‘ספגתי מכות'”.

אריה מעיד שאביו הוא “איש מאוד שקט שלא רצה לעורר מהומה או ללכת לבית רפואה. דובבנו אותו ולאט לאט הוא סיפר על שלושה צעירים בריונים דוברי רוסית, אחד מהם גלוח ראש, שניסו לדרוש ממנו סיגריות וכסף – והוא הסביר שהיום שבת. ואז, כשהבינו שהוא דתי, פשוט היכו אותו מכות רצח”.

הבן הוסיף: “התקשרתי למשטרה ולמד”א. היו אצלנו בבית ולקחו אותו לבית רפואה לעשות תפרים. הגשנו תלונה. שאלתי את המשטרה מה אפשר לעשות, הם אמרו שיעשו סריקות ואולי בעזרת מצלמות יהיה אפשר לברר משהו. בינתיים לא היתה שום התפתחות”.

תגובה אחת
  1. יהודים תתחילו להסתובב עם אמצעי הגנה אין לנו ברירה

השארת תגובה