בחודש וחצי נמכרו 50% מהדירות

בנייני בוטיק במתחם מטרופוליס גבעתיים קרדיט הדמייה אסף פרץ
בנייני בוטיק במתחם מטרופוליס גבעתיים קרדיט הדמייה אסף פרץ
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

חברת מטרופוליס מדווחת על מכירה של למעלה מ 50% ממלאי הדירות הגדולות ,בנות 6-7 חדרים בבניינים החדשים ב"מתחם מטרופוליס גבעתיים", אשר יצאו לשיווק לפני כחודש וחצי בלבד.

אחת מהדירות שנמכרו היא דירת 6 חדרים בקומה שניה, בשטח של כ- 150 מ"ר עם מרפסת גדולה של כ- 27 מ"ר, כולל 2 חניות ומחסן, במחיר מיוחד של4.43 מיליון שקל. אכלוס הבניינים החדשים מתוכנן לדצמבר 2022.

לדברי עדית פרידמן, מנהלת השיווק והמכירות של חברת מטרופוליס "שיווק שני בנייני הבוטיק נמצא בעיצומו והביקוש לדירות הגדולות במיוחד, שהן מוצר נדיר בגבעתיים, גבוה ביותר. לרוב הדירות המבוקשות ביותר בפרויקטים בתחילת השיווק הן הדירות הקטנות, אך בגבעתיים אנו רואים תופעה הפוכה שבה הביקושים הגבוהים בתחילת השיווק הם דווקא לדירות הגדולות, וזאת למרות מחירן הגבוה. ממש עם פתיחת השיווק של הבניינים החדשים בפרוייקט, נגמר מלאי דירות 7 חדרים ונותרנו עם מלאי של 4 דירות 6 חד' בלבד".

התכנית של מתחם מטרופוליס גבעתיים כוללת הריסה של תשעה בניינים ישנים שנבנו בשנות ה-50 עם 70 דירות, ובמקומם, ייבנו תשעה בניינים חדשים בני 7 קומות, שיכללו סה"כ כ-200 יח"ד.

מתחם מטרופוליס גבעתיים נמצא באחד מהמקומות האטרקטיביים בעיר: מרחק פסיעה ממרכזי הבילוי, התרבות והמסחר של גבעתיים — רחובות כצנלסון, ויצמן ושינקין, ובמרחק הליכה קצרה מפארק גבעתיים, מקניון גבעתיים, ממצפה הכוכבים ומהתיאטרון העירוני.

השארת תגובה