בישול מקצועי: תחרות על מנות מנצחות עם מוצרי חלב

פעילות חנוכה של תנובה: נשים חרדיות מובילות דעת קהל השתתפו בבוקר חווייתי ומאתגר

כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

במהלך פעילות ייחודית לקראת חנוכה שנערכה על ידי תנובה במתחם הקולינרי 'שפיז', מובילות דעת קהל חרדיות התחרו ביניהן על מנות מנצחות, ששילבו מוצרים נבחרים, כשרים למהדרין, מבית תנובה.

כמדי שנה יזמה תנובה פעילות חנוכה מקורית סביב מנהג אכילת מאכלי חלב. במהלך הפעילות, התכנסו נשים חרדיות במתחם הקולינרי כדי ליצור מנות מובחרות המבוססות על מוצרי החלב האיכותיים של תנובה. המשתתפות חולקו לקבוצות שונות, כאשר בסיום התחרות אחת הקבוצות הוכרזה כמנצחת.

לאורך שעות הפעילות נהנו המשתתפות מהדרכה מקצועית של שפיות מובילות, שהדריכו אותן בדרך ליצירת מנות מובחרות. המנות כולן הורכבו ממוצרי מהדרין נבחרים של תנובה, בהם מוצרים חדשים שהושקו לאחרונה – גבינת חלומי של פיראוס, סדרת יופלה החדשה ומוצרי חלב נוספים שליוו את המנות.

הנשים החרדיות שהשתתפו באירוע הייחודי, הודו לתנובה על הפעילות הנפלאה שהעשירה את עולם האוכל שלהן ויצקה תוכן מקצועי גם לנשים שאינן עוסקות בבישול וגסטרונומיה כמקצוע. "גם הפעם תנובה הצליחה להפתיע עם אירוע מדהים שהשאיר הרבה טעם טוב תרתי משמע", אומרת אחת הנשים שהשתתפו בפעילות. "האירוע היה מושקע, מעניין והסב לכולן הנאה רבה. מעבר למפגש המהנה, היה כיף ללמוד על הבישול המקצועי ולצרוך את המוצרים האיכותיים הכשרים למהדרין של תנובה".

השארת תגובה