בני ברק: משדרגים את מערכות האבטחה

COMDAתשדרג את מערך אבטחת מערכות המחשוב בעיריית בני ברק. שדרוג מערך האבטחה ימנע פריצות למערכות המחשוב של עיריית בני ברק. המערכת של חברת קומדע תוסיף רובד אבטחה ביומטרי

%d7%9e%d7%97%d7%a9%d7%91-132x88
%d7%9e%d7%97%d7%a9%d7%91-132x88
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

קבוצת  Comdaתספק רובד אבטחה בתצורה ביומטרית למערכות המחשוב של עיריית בני ברק. זאת במטרה למנוע גישה של אנשים זרים, לא מורשים ו\או פריצות למערכות העירייה.

מערכת MFA מהמתקדמות בעולם – Biologon-serverשמאפשרת פתרון ביומטרי (זיהוי פיזי) – הזדהות חזקה ע"י טביעת אצבע ושילוב רובד האבטחה הקיים מבוסס AD (שם משתמש וסיסמא).
שילוב שני רבדי אבטחה בעת הכניסה יחזק משמעותית את מערך האבטחה של מערכות המחשוב בעירייה, ימנע כניסה למערכות מפני משתמשים זרים, פצחנים המנסים לגשת למידע רגיש ונסיונות ביצוע מעשים שאינם רצויים במערכות.

עיריית בני ברק לייעל ולשדרג את מערך האבטחה ונקטה צעד משמעותי ורחב. במסגרת המהלך תוגבר אבטחת הכניסה לעמדות המחשב האישיות וישודרגו לעמדות רגישות בעלות רובד אבטחה בתצורה ביומטרית. מערכת אבטחה מתקדמת זו תמנע פריצה, גישה לא רצויה, ושימוש לא ראוי במידע של מערכות העירייה.

מעיריית בני ברק נמסר: "הפרויקט שהטמענו בעירייה עזר לנו לשלב בין אבטחה לנוחות למשתמשים".

זאב שטח, מייסד ומנכ"ל קבוצת Comda: "עיריית בני ברק מחוללת באחרונה מהפכה טכנולוגית במערכת האבטחה בכלל מערכות המחשוב של העירייה. אנו מודים לעריית בני ברק על בחירתה בנו כגורם המקצועי בתחום זה. אנו מצויים בעידן בו יותר ויותר מערכות ממשלתיות, ציבוריות ופרטיות מבינות שעליהם לבצע את הטרנספורמציה הדרושה, במסגרת הגנת הפרטיותבכדי לשמור על מידע רגיש והן כדי לייעל תהליכים ארגוניים. בענייני אבטח מידע, הגנה על המידע ושמירה על פרטיות – אנו מקפידים על קלה וחמורה ומצויידים בהרבה כלים ארגוניים לצורך הקניית יכולת זו למנהלי המידע בארגון הגדול."

השארת תגובה