82% מהדירות בגבעת שמואל – גדולות

הדמיית פרויקט אקו רמת הדר החדשה בגבעת שמואל של חברת א. זיתוני - הדמיה להמחשה בלבד. ט.ל (4) - Copy
הדמיית פרויקט אקו רמת הדר החדשה בגבעת שמואל של חברת א. זיתוני - הדמיה להמחשה בלבד. ט.ל (4) - Copy
לחץ נפשי, חרדה? זו הכתובת בשבילך

82% מהדירות שהוקמו בגבעת שמואל בעשור האחרון הן דירות גדולות – דירות בנות 5, 6 חדרים, כך עולה מנתוני הלמ"ס לעשור האחרון. בסך הכל מדובר בכ- 1,200 יחידות דיור בנות 5 ו- 6 שנבנו בין שנת 2009 ל- 2019 מתוך כ- 1,400 דירות שנבנו בכלל בגבעת שמואל בעשור האחרון.

עוד עולה מהנתונים כי רק 14% מהדירות שנבנו בעשור האחרון בגבעת שמואל הן דירות בנות 4 חדרים ו- 5% בלבד הן דירות בנות 3 חדרים.

"הנתונים מתאימים מאוד לביקושים הרבים לדירות גדולות שאנו זוכים להם בפרויקט ואנחנו שמים לב לכך גם בקצב המכירות המהיר של דירות מסוג זה. חשוב להבין, כי אזור גבעת שמואל מאופיין הן במשפחות חילונית והן במשפחות מסורתיות דתיות עם 4 ילדים ומעלה. בפרויקט אותו אנו מקימים ניתן למצוא דירות גדולות בשטח של כ- 145 מ"ר של דירות בנות 6 חדרים. סוג זה של דירות מבוקש מאוד באזור ומביא לכאן משפרי דיור שמבקשים להתגורר במיקום טוב במרכז הארץ וליד צירי תנועה מרכזיים", ציין אבי זיתוני, מנכ"ל ובעלים של חברת א.זיתוני המקימה בשכנות רמת הדר החדשה בגבעת שמואל את פרויקט ECO.

פרויקט ECO הכולל 228 יחידות דיור שיתפרשו על פני 2 בניינים בני 20 קומות כשעיקר הדירות בפרויקט הן דירות גדולות בנות  5 חדרים ו- 6 חדרים. הקרקע עליה יוקם הפרויקט מתפרשת על פנ

השארת תגובה