בכירים מתעשיית המוזיקה השיקו את קורס סאונד ב'פרוג'

דיקמן בפרוג
דיקמן בפרוג
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט
בהשתתפות המפיק המוזיקלי המוביל במוזיקה היהודית והחסידית יואלי דיקמן ובכירים נוספים מעולם הפקות המוזיקה והסאונד, נערך ב'בית פרוג' יום עיון לקראת פתיחת קורס סאונד. הקורס החדש נפתח כדי לאפשר לחרדים וחרדיות המעוניינים להתמקצע בתחום הסאונד ולהיות חלק מתעשיית הוידאו והמוזיקה, לרכוש את המקצוע במוסד לימודים חרדי.
כמאה משתתפות ביום העיון, נהנו והחכימו מהרצאות שעסקו באקוסטיקה באולפן ביתי מול הפקות מוזיקליות ענקיות, ושמעו חוויות אישיות שאסף המלחין והמעבד יואלי דיקמן לאורך השנים. בנוסף, נערך במקום פאנל עם נבחרת מתעשיית המוזיקה: המעבד המוזקלי עדי נתנאלי, אמן הסקסופון דור אסרף, טכנאי המיקס חיים גוטסמן, הסאונדמן אסף קליין שגם נמנה על צוות המרצים המקצועי של המגמה. במסגרת הפאנל ענו המומחים לסאונד ומוזיקה על שאלות שהציגו המשתתפות על כל מה שקורה מאחורי הקלעים ביצירה והפקה בתחום.
תחום הסאונד הוא מקצוע מרתק עם יכולות תעסוקה ופרנסה מכובדות המיועד לחובבי מוזיקה, בעלי שמיעה קצבית ויכולת להתחבר לסאונד שמעוניינים להיכנס לתעשיית המוזיקה כיוצרים או כמפיקים, או עבור כאלה שכבר עובדים בתעשיה ורוצים להוסיף לעצמם ידע מקצועי שיעניק להם יתרון תחרותי משמעותי על פני עובדים אחרים בתחום.
מכללת פרוג, שמכשירה את היוצרים והאמנים החרדים, לקחה על עצמה את הכשרת אנשי המקצוע בתחום הסאונד באווירה חרדית וברמה הכי מקצועית שיש. מסלול הלימודים החדש, יקנה ידע מעמיק ובסיס מקצועי חזק על כל מה שצריך לדעת בעולם הסאונד, האולפנים, האקוסטיקה וההקלטות, כך שמיד בסיום הלימודים, התלמידים יוכלו להשתלב בעבודה בתעשיה כשברשותם ידע מקצועי בהפקה, הופעה וכמובן גם את הצד השיווקי והעסקי של התחום.
לדברי חיים דיקמן מנכ"ל 'בית פרוג': "תחום הסאונד הוא תחום מתפתח מאוד עם ביקוש הולך וגובר לעובדים. כמוסד לימודים שמקדיש תשומת לב רבה להשמה ותעסוקה לבוגרים בתחום הלימודים שלהם, זיהינו את הפוטנציאל והחלטנו לפתוח את מסלול הלימודים החדש. שיתוף הפעולה עם הדמויות המובילות בתחום, הוא עוד היבט של מקצוענות ודאגה לעתיד התעסוקתי של הבוגרים שלנו".
השארת תגובה