קר לכם? המראה על הקיר – מחממת

בית חמים ונעים הוא הכרחי בימי החורף הקרים. אבל לא צריך להסתפק במזגן או בתנור רגיל: אספנו 5 מוצרים ייחודיים שישמרו לכם על בית חם בצורה לא שגרתית

מראה שמחממת את החדר. צילום - ecosource
מראה שמחממת את החדר. צילום - ecosource
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

רדיאטור שמותאם במיוחד לחדרי ילדים ותינוקות

הרדיאטור החדש מבית מותג מוצרי החשמל  Normande נוצר במיוחד כדי להתאים לחדרי ילדים ותינוקות ולאפשר להם ולכם שינה בטוחה ונעימה.

המכשיר מדגם NH-1000 מכיל צינור אוויר מיוחד לחימום מהיר בתוך 6 דקות בלבד. ניתן לבחור בן 3 דרגות חום שונות, כל אחת מהן מאפשרת פיזור אופטימלי של אוויר חם בחלל החדר ללא ייבוש האוויר בחדר .

המכשיר כולל שעון טיימר מובנה לתזמון כיבוי המכשיר עד 24 שעות (דבר שהופך אותו לאידיאלי גם עבור שומרי שבת).לצורך ביטחון המכשיר כבה בעת נפילה, מספק הגנה מפני חימום יתר, מכיל תרמוסטט מתכוונן לחיסכון בחשמל ופועל באופן שקט המאפשר שינה נעימה ללא הפרעות.

מחיר: 499 ש"ח

מחמם האמבטיה שמשמש גם כמתלה מגבות

יוצאים מהמקלחת ורועדים מקור? אופציה טובה לחימום היא מחמם אמבטיה קרמי של חברת Fakir עם הגנה מיוחדת כנגד מים. המחמם מתאים בצורה אופטימלית לשימוש באמבטיה ויכול לשמש כיחידת קיר או רצפה בהתאם לצורך. ידית הנשיאה של המחמם יכולה לשמש גם כמחזיק מגבת ( בשימוש כיחידת קיר ). המחמם מכיל  2 דרגות חימום 1000 ו- 2000 ואט ומנגנון מפני התחממות יתר. אופציה נוספת מבית Fakir שמייצרת חום מהיר ללא רעש בכלל היא תנור אמבטיה 1200HQ  המציע שלושה שלבי חימום במחממי קווארץ איכותיים להתאמת חום אידיאלית.

מחיר תנור אינפרא HB120: 229 ש"ח

מחיר תנור אמבטיה 1200HQ: 199 ש"ח

מפזר החום שמחמם חללים גדולים במיוחד

מעוניינים  לחמם חלל גדול? אין בעיה. מחמם חלל נייד זה מושלם לחללים בסדר גודל של כ-100 מ"ר. התנור משתמש בשישה מחממי קוורץ אינפרא אדום כדי לבצע את העבודה במהירות ולכסות שטח נרחב. התנור כולל גם מצב ECO, המווסת באופן עצמאי את מתח החימום. ניתן לכוונן את הטמפרטורה בקלות באמצעות השלט הרחוק או ישירות על צג ה- LED. התנור כולל מספר מאפייני בטיחות מובנים: ארגז העץ המסוגנן נותר קריר למגע בזמן השימוש, והטיימר ניתן לתכנות של עד 12 שעות ומבטיח שלא תשכחו לכבות את המכשיר.

מחיר: 130 דולר

לחמם את האוויר בתוך 3 שניות בלבד

קר לכם ולא רוצים לחכות אפילו רגע כדי להתחמם? נסו את התנור של Air Choice  שמחמם את החלל תוך שלוש שניות בלבד. גופי החימום הקרמיים מסייעים לחימום החלל ללא שימוש בסלילים. החום יתפזר ברחבי החלל  במהרה בשלוש רמות חימום – מצב מאוורר, חום נמוך וחום גבוה כדי לוודא שהטמפרטורה תמיד מתאימה עבורכם. מאפייני בטיחות כמו הגנה מפני התחממות יתר הופכים אותו לאופציה נהדרת לילדים קטנים או לחיות מחמד. הידית המובנית, בשילוב היותו מתחת לארבעה קילוגרמים, מאפשרים לתנור חימום נייד זה לעבור מחדר לחדר בקלות.

מחיר: 37 דולר

חימום באמצעות מראות או תמונות

מי אמר שמערכת חימום חייבת להיות במסגרת גוף חימום שגרתי? טכנולוגיה שהומצאה בישראל לפני מספר שנים מאפשרת חימום הבית דרך תמונות ומראות.  הטכנולוגיה פועלת כמו חימום תת רצפתי, אך פועלת באופן בו החימום אינו מצריך שיפוץ, וניתן להתקין אותו בקלות על קירות הבית (כולל קירות גבס). את המערכת ניתן להתקין על תמונות ומראות שמתפרשות על פני קיר שלם, כל שנדרש הוא שקע אליו מחברים את התמונה או המראה.

מחיר: עד 5,500 ש"ח לתמונה/מראה

השארת תגובה