'שמאלני חדש' – העיתונאי עמית סגל

עמית סגל משדר בימים אלו סדרה שצולמה תחת השם 'ימי בנימין', הסידרה שסוקרת את הקריירה הציבורית של ראש הממשלה מצליחה להכעיס את כל ה'צדדים' בפוליטיקה הישראלית

עמית סגלצילום אריק סולטן05.07.2015
עמית סגלצילום אריק סולטן05.07.2015
לחץ נפשי, חרדה? זו הכתובת בשבילך

הטענות העולות כי כל מי שמביע דברי ביקורת או תהיה על ראש הממשלה נתניהו, מוכתר כ'שמאלני' וסופג חיצי ביקורת אישיים. מקבלת בימים אלו חיזוק של ממש מכוון בלתי צפוי: העיתונאי עמית סגל.

בימים אלו החלו בשידור הסדרה 'ימי בנימין' המסקרת את הקריירה של ראש הממשלה בנימין נתניהו לאורך שנות פעילותו הציבורית.

עוד בטרם החלו בשידור הסדרה, דרש גדעון סער המתמודד על ראשות הליכוד. לעכב את שידורה עד לאחר הפריימריז, בטענה כי הסידרה תשמש קמפיין לראש הממשלה.

כעת מתברר כי גם בסביבת ראש הממשלה ישנה ביקורת כלפי הסידרה. יאיר נתניהו בנו של ראש הממשלה השתלח בסידרה ויוצריה כשהוא מכנה אותה 'תעמולה'.

על אף ששודר רק הפרק הראשון בסדרה, כבר תוהה יאיר בגין מה שהוא מכנה: "התעלמות מוחלטת מהאומץ של נתניהו להציל ולהבריא את כלכלת ישראל למרות המחיר הפוליטי הכבד, התעלמות מוחלטת מההקשר הבינלאומי והלחץ האמריקני בפשרות הטקטיות עם הפלסטינים בימי קלינטון ואובמה".

יאיר נתניהו כעס: "ראיתי את התוכנית הזאת של ערוץ 12. להגיד שאני מופתע שהם הפכו אותה לתעמולה? לא."

הוא גם טען כי זו "פשוט בושה" כשהוא מסביר: "התעלמות מוחלטת מעמוד השדרה הימני אידאולוגי, של אדם שמוכן להקריב את עצמו ומשפחתו ולספוג ביזוי והסתה במשך עשורים מהתקשורת והדיפ סטייט, למרות שיודע שיוכל להיות האליל שלהם אם רק יתהפך כמו שרון. ואחרי כל זה התוכנית מציגה אותו כפוליטיקאי ציני חסר אידיאולוגיה".

לאחר מכן, אולי צפה יאיר נתניהו שוב בפרק ששודר והגיע למסקנא כי לפחות דבר אחד טוב נמצא בה: "גיליתי רק משהו מעניין אחד. הראיון עם יאיר לפיד. הוא לקח ממש קשה ובאופן אישי את הפיטורים שלו ממשרד האוצר ב2014. מאז הוא במסע ונטדה אישי תוך כדי שהוא מפעיל את כל חבריו בדיפ סטייט (סגלוביץ ושות) ובתקשורת שיתפרו את נתניהו וינקמו בו".

תגובה אחת
  1. איך יעביר את הזמן יאיר כאפות נתניהו אחרי שאבא שלו יפרוש למעשיהו.

השארת תגובה