הימין החדש: מפקד חברים

יו"ר "הימין החדש" נפתלי בנט, הודיע על פתיחת מפקד ארצי לשורות המפלגה. המטרה: פתיחת השורות והרחבת פעילות השטח של המפלגה כחלק מההיערכות למערכת הבחירות הקרובה

נפתלי בנט בראיון לאבי גרינצייג ואבי בלום, צילום פישל רוזנפלד
נפתלי בנט בראיון לאבי גרינצייג ואבי בלום, צילום פישל רוזנפלד

במפלגת "הימין החדש" שהוקמה לקראת בחירות מועד א' הכריזו היום על יציאה למפקד חברים מתוך מטרה להגדיל את הכוח האלקטורלי באמצעות ריצה עצמאית בבחירות הקרובות.

בימים הקרובים יקימו במפלגה מטות וייקבעו כנסים ראשונים, כאשר במקביל החל השר בנט העומד בראש המפלגה, לגבש את צוות הקמפיין ואת המסרים המרכזיים. יצוין, כי המתפקדים החדשים יידרשו לשלם דמי חבר שנתיים בסך 60 ש״ח ויקבלו לידיהם 'תעודת מתפקד' שתקנה להם חברות רשמית בתנועה.

יו"ר "הימין החדש", שר הביטחון נפתלי בנט אמר היום, כי "מפלגת הימין החדש" הינה ימין ממלכתי, שמאמין ביהדות מקרבת, בחירות האדם ובמדיניות ביטחון תקיפה לצד שמירה על שטחי ארץ ישראל. הימין החדש רצה בבחירות אלו בכל הכוח, במטרה להציל קולות יקרים לגוש הימין ולהקים סוף סוף ממשלה. מפקד למפלגה הוא שלב נוסף בהפיכת המפלגה לכֹּח עולה בפוליטיקה הישראלית, וצפויות גם הפתעות נוספות".

מוקדם יותר צוטט ח"כ מתן כהנא, כי השרה לשעבר שקד תתמודד בבחירות באמצעות הימין החדש, אלא שבהמשך הכחישה שקד כי כבר קיבלה החלטה באיזה פלטפורמה בכוונתה להתמודד בבחירות.

השארת תגובה