בפעם ה-30: 13 יתומים חגגו בר מצווה

כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

בהתגייסות חברת ההפקות וואו אירועי קונספט ושר השמחה שדר הרדיו עמי מימון נערכה באולמי סוסיטי בבת ים חגיגת בר מצווה מרגשת בפעם ה30 של עמותת חיוכו של ילד הפועלת בשיתוף עם רשויות הרווחה השונות בכדי לסייע ,לשקם ולהוות משענת למשפחות היתומים והאלמנות.

לצד השגת תמיכה ומשאבים כלכלים לשיקום מיקצועי למשפחות מסייעת העמותה בכל הדרוש לאורך חיים מכובד ,מקיימת העמותה שמחות היתומים והיתומות ברוב פאר והדר

כזה היה אמש בבת ים בהשתתפות הזמר איציק אורלב, הצמד שרולי ונתנאל ובנוכחת רבה של העיר בת ים הרב אליהו בר שלום.

במהלך בר המצווה כתבו ילדי חתני השמחה  אות בספר תורה מיוחד שנכתב אות אות ע"י ילדי בר המצווה שבמסגרת פעילות עמותת חיוכו של ילד

ר' מרדכי חממי יו"ר העמותה מספר על פעילות עניפה: "אנו נמצאים כאן היום כדי לחגוג את היום הכי משמעותי בחייו של נער. אנחנו כאן כדי שירגיש בדיוק כמו כל ילד בגילו. הילדים שנמצאים איתנו כאן הם ממשפחות יגון קשות יום. אם אנחנו לא נחגוג להם בר מצווה, אף אחד לא יחגוג להם".

מכתבי התודה והתגובות הנלהבות ממשיכות לזרום למשרדי הארגון ,  "התגובה הספונטאנית שהכי ריגשה אותי באופן אישי" מספר מנכ"ל הארגון מנדי חממי "הייתה של אחד הילדים שאחרי שקיבל את התפילין המהודרות מהתורם פרץ בבכי ממושך. הוא סיפר שבר המצווה שלו אמורה להתקיים בעוד שבועיים, ולאימו לא היה די כסף בכדי לרכוש עבורו תפילין, לכן בתקופת ההתלמדות היה צריך ללוות מדי יום תפילין מחבריו לכיתה. המחשבה, שבניגוד לחבריו, לא יהיו לו תפילין חדשות העציבה אותו במשך תקופה ארוכה, וכעת כשקיבל את התפילין, הוא לא יכול היה לעצור את פרץ דמעותיו".

המשפחות חזרו לביתם מאושרים ונרגשים. "אתם ממש מלאכים משמים", אמרה אחד האימהות בהתרגשות. אימה אחרת הוסיפה בלשון ציורית: "אתם אי מפכה של אושר בתוך ים של עצב שנכפה עלינו שלא בבחירתנו". בארגון מבטיחים להמשיך לקיים אירועי בר מצווה כאלה לעוד מאות מילדי הארגון, ועד שיגיעו לגיל בר מצווה או אלה שעברו את גיל בר מצווה, עושים בארגון את המרב בכדי לדאוג לכל מחסורם עד הפרט האחרון.

את האירוע כיבד בנוכחותו שליח הרבי בארצות הברית הרב מרדכי דלפין.

השארת תגובה