אמסלם: "ההבדל בין נתניהו לסער כמו מרצדס לסוסיתא"

שר התקשורת הסביר, שהשתמש במשל הציורי, לא בכדי לפגוע בכבודו של סער, אלא כדי לבטא את הערכתו העמוקה לראש הממשלה. "סער הוא מועמד ראוי, אך הפערים בינו לבין ראש הממשלה הם עצומים"

אמסלם. צילום: מתוך הטוויטר
אמסלם. צילום: מתוך הטוויטר

שר התקשורת דודי אמסלם התייחס הבוקר להתמודדותו של גדעון סער מול ראש הממשלה ואמר, כי "רוב מתפקדי הליכוד וגם מצביעי הליכוד, רוצים את בנימין נתניהו בראשות הממשלה".

את דבריו ביטא אמסלם במשל ציורי, "ההבדל בין שני האישים האלו הוא עצום, זה כמו הפער בין מרצדס לבין סוסיתא". לדברי אמסלם, המשך שהציג לא בא להוריד או להפחית מכבודו של סער, אלא לבטא את הערכתו לבנימין נתניהו. "האם ניתן להשוות בין נתניהו לגנץ", תהה, "עד כדי כך אני מעריך את כישוריו של ראש הממשלה". הבהיר.

הוא הוסיף, כי "יש פה ראש ממשלה שלטעמי הביא את מדינת ישראל לגבהים הכי גבוהים שידעה מדינת ישראל", הוסיף אמסלם והסביר, כי סער הוא איש ראוי ומועמד ראוי, אך הפערים בינו לבין ראש הממשלה הם עצומים".

אמסלם תקף את רעיון החנינה לראש הממשלה שעלה בימים האחרונים על הפרק. לדבריו, רעיון החנינה של אנשי השמאל, ליברמן גנץ ושות' יש בה משום חוצפה ועזות מצח, שכן 'חנינה' יכולה להיות רלוונטית רק לאחר הרשעה בבית משפט, בהצעה זו הם קובעים בעצם כי ראש הממשלה כבר הורשע בבית המשפט", זעם אמסלם.

באשר ליועמ"ש אביחי מנדלבליט אמר אמסלם, כי "אביחי מנדלבליט איננה הדמות המיוסרת כפי שהוא מנסה להציג. הוא לא צדיק ולא תמים. יש לי מכתב שכתב היועמ"ש ויינשטיין כתב לראש הממשלה שיש לבדוק את כשירותו של מנדלבליט לכהן כמזכיר הממשלה". אתר אמסלם שסירב לחשוף פרטים נוספים.

תגובה אחת
  1. אני? מה? פיתום?

השארת תגובה