סער לנתניהו: "מזמין אותך לעימות"

המתמודד לראשות הליכוד ח"כ גדעון סער מזמין את ראש הממשלה לעימות מולו לקראת הפריימריז לראשות המפלגה "כמו שעושים בארה"ב", "למצביעי הליכוד מגיע לשמוע גם תוכן"

גדעון סער בנימין נתניהו צילום בני דויטש
גדעון סער בנימין נתניהו צילום בני דויטש

המתמודד לראשות הליכוד מול רה"מ בנימין נתניהו גדעון סער הזמין אמש את ראש הממשלה לעימות פוליטי מולו כפי שנהוג לקיים בין מועמדים בבחירות. את הדברים אמר בראיון לתכנית "מהדורת השבת".

לדברי סער, "לחברי הליכוד לשמוע גם תוכן – מה כל אחד מציע בנושאי רצועת עזה, על הרפורמות הבריאותיות והחברתיות", הוא ציין, כי הדבר נדרש כפי שנהוג ומקובל בכל העולם המערבי, "אני אתאים את עצמי ללוח הזמנים של נתניהו". הוסיף.

בראיון הדגיש סער, את סקרי דעת הקהל האחרונים המלמדים כי גוש הימין כשבנימין נתניהו עומד בראשות הליכוד מצטמצם משמעותית. "יש כבר שישה סקרים שאומרים שאני מגדיל את גוש הימין – נתניהו לא יכול להביא קולות מהגוש השני. ללא התחדשות ושינוי נגיע לאופוזיציה. תוצאות הפריימריז בליכוד יקבעו מה יקרה בבחירות הכלליות במרץ".

באשר לכתבי האישום נגד רה"מ שלל סער את הצורך בהתפטרותו ואמר, כי "העניין העקרוני נקבע על ידי חוק, שקובע את האיזון הערכי. הוא נותן ערך לבחירת הציבור מול התובע הכללי. עם כל הקושי זו ההחלטה של המחוקק ואי אפשר לקבוע נורמה אחרת לגבי נתניהו".

השארת תגובה