ליברמן: כחול לבן מוכנים לתת הכל לחרדים

כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

יו"ר ישראל ביתנו אביגדור ליברמן אמר הערב (מוצאי שבת) בתכנית 'פגוש את העיתונות': "באנגליה סבב שלישי הביא להכרעה וגם פה זה יוביל – הציבור הבין מי מייצג מה. כל נציגי המפלגות החרדיות אמרו 'נגמר – לא יהיה בלוקים, החזרנו את החוב של נתניהו'. הם אומרים שכל הסיפור של הבלוקים נגמר", אמר.

"אנחנו הראשונים שאמרנו לליכוד ולכחול לבן – אתם לא צריכים אף אחד, תקימו ממשלה ותקבלו בונוס 8 מנדטים. אני חושב ששניהם מלכתחילה לא רצו ממשלה, שניהם חושבים שירוויחו מבחירות נוספות. נתניהו רוצה 61 בלי ליברמן, וכחול לבן בטוחים שיביאו עוד מנדטים".

"יש אתגרים ביטחוניים רבים קודם כל צריך להקים ממשלה. אם בשביל זה, צריך לעשות פשרות כאלה או אחרות אני מוכן להם – גם חנינה לראש הממשלה. הבעיה המרכזית היא ששתי מפלגות שיחד היו להן 65 מנדטים כל אחד, ובגלל ויכוח סרק, גררו את כל המדינה לבחירות".

"אני לא פוסל את החרדים, יש לי הרבה נגד כפייה דתית, לא רוצה להתערב להם בחיים ולא רוצה שיתערבו לנו בחיים. יש הרבה דברים שצריך להסיר אותם מסדר היום ולהעביר אותם לשלטון המקומי. אני עוקב בחרדה אחרי הרומן בין כחול לבן לחרדים, והם יוצאים מגדרם לרצות את החרדים".