ראש העיר רמת גן: אולי נשבות כדי למנוע בחירות?

כרמל שאמה
כרמל שאמה

ראש עיריית רמת-גן כרמל שאמה הכהן העלה בדף הפייסבוק שלו סקר בעד/נגד שביתת מחאה של השלטון המקומי למניעת סיבוב בחירות שלישי.

להלן הפוסט של ראש עיריית רמת-גן, כרמל שאמה הכהן: "בחירות פעם שלישי/ת זה לא גלידה, הצביעו ושתפו  האם אתם בעד  או נגד  שביתת מחאה של השלטון המקומי למניעת סיבוב בחירות שלישי.

אלברט אינשטיין  אמר: 'זו אי שפיות לעשות אותו דבר שוב ושוב ולצפות לתוצאות שונות'. עם ישראל שפוי ואינו טיפש ואין סיבה לחזור שוב ושוב על אותו מהלך ולצפות לתוצאה שונה.  מדובר בתקיעה של המדינה לעוד חצי שנה, בזבוז של מיליארדים, פגיעה באמון הציבור בדמוקרטיה והפיכתנו בעיני רבים בעולם מהדמוקרטיה היחידה במזרח התיכון למשהו אחר ומביך.

השלטון המקומי נפגע מכל סיבוב מיותר של בחירות וככל שזה מתארך הוא נפגע יותר…, על הרבה פחות מזה השלטון המקומי איים בשביתה ואף שבת. השאלה האם לדעתכם נכון שהשלטון המקומי, שאינו מזוהה פוליטית עם מפלגה כזו או אחרת ישבות ובכך עשוי להניע גל מחאה שאולי יזעזע את הקיבעון בירושלים ותציל אותנו מסיבוב שלישי יקר ומיותר.

מי מבטיח לנו, שתוצאות הבחירות יהיו שונות בהרבה? ואם לא אז מה? נלך לבחירות בפעם הרביעית והחמישית? לרובנו דעה פוליטית בעד מפלגה כזו ונגד האחרת אבל אחרי הדעות של כולנו והרצון בהצלחת המפלגות שאנחנו עדיין מאמינים בהן יש כאן מדינה מלאת אתגרים ועטופה באיומים והיא מעל כל מפלגה או מועמד. מניעת בחירות שלישיות היא האינטרס של כולנו גם אם כל היום מכל כיוון מנסים לעשות לנו הפרד ומשול".

השארת תגובה