נירלט חושפת את צבע השנה לשנת 2020

חברת הצבע המובילה נירלט מכריזה על הגוון הנבחר שלה לשנת 2020: IS 0107 – צבע עמוק ומעושן שמשלב גווני ורוד רוויים עם נגיעה טבעית של גווני אדמה חומים

צבע השנה של נירלט | צילום: אורית ארנון
צבע השנה של נירלט | צילום: אורית ארנון
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

כמידי שנה, חברת הצבע המובילה נירלט, חושפת את צבע השנה שלה, מה שהיא רואה כגוון מוביל ומשמעותי, מתוך שלל הגוונים והאפשרויות, אותו היא מאמינה שנראה בכל זירות העיצוב, אם בטקסטיל, דקורציה, אופנה, עיצוב ועיצוב הבית. צבע השנה של נירלט לשנת החדשה -0107 IS צבע עמוק ומעושן המשלב גוונים של וורוד עם נגיעה טבעית של גווני אדמה חומים.

לדברי הדס כהן, אחראית תחום אדריכלים והשראה בנירלט: "כמידי שנה אנו בנירלט מסכמים תהליך התבוננות רחב אשר בסופו תחזית עיצוב ומגמות בתחום הצבע, החומר, הסגנון והלך הרוח העתידים ללוות אותנו בשנת 2020 .הבחירה בצבע IS 0107 מתרגמת באופן ויזואלי את הלך הרוח החברתי, הכלכלי והפוליטי השוררים כיום לצד בחינה מושכלת של הסגנונות, החומרים והגוונים שיבלטו בנוכחותם במהלך השנה הקרובה ויקבלו נוכחות גם בסביבה הביתית".

רבים מאיתנו חיים בשגרת יומיום לחוצה ומלאת אתגרים. העולם הטכנולוגי המתקדם שבו אנו חיים הוא עולם עם קצב חיים מהיר. עולם חומרי והישגי, שמחייב אותנו להתמיד במרדף הקיומי אחר דאגה לכלכלה ולפרנסה טובה ומערער לא פעם על היציבות הפיזית והנפשית שלנו. אז זה בדיוק הרגע לעצור, לנשום ולהתנתק. ליהנות מה- Joy of Missing Out, התחושה המשחררת של ההחמצה.

עיצוב פשוט

במקביל, רבים מאיתנו מתרפקים על עולם נוסטלגי, כנה ואפילו מעודן יותר- עולם שמזוהה בפשטות עיצובית נטולת אלמנטים קישוטיים, עולם שבו הצבע והחומר מקבלים ביטוי פסיכולוגי משמעותי ובולט יותר. אנחנו מנסים למצוא את נקודת האיזון שבין ניצול משאב הזמן היקר שיש לנו, שמתפצל בין החיים הסיזיפיים והשוחקים בעבודה היומיומית לבין מסגרת החיים הפרטיים שלנו. אנחנו מחפשים אי של שקט, מקום שבו נוכל להיכנע להמולת היום, להשתחרר ולנוח. אצל רבים מאיתנו מדובר בבית. הבית שמאפשר לנו להיות משוחררים וחסרי עכבות.

צבע השנה של נירלט IS 0107 טומן בחובו את אי המבטחים האישי, החם והמחבק שלנו. הצבע הבלתי שגרתי מטעין אותנו באנרגיות טובות וחיוביות ומאפשר לנו להגשים חלומות ולשגשג במעשינו. מדובר בגוון שיכול לשוות לחלל מראה גברי או נשי ומחבר לאותה ערגה קסומה לעולם ישן וטוב יותר, לחום אנושי ומהווה מעטפת נהדרת לקירות עם זיכרונות. התחושה המתוחכמת שהצבע מעביר היא בטוחה ויציבה ולכן מומלץ להשתמש בו בחדר השינה, בחדר העבודה ואפילו בחדר המגורים המרכזי. צבע השנה עובד בצורה נהדרת עם גווני ירוק שונים, חמרות, גווני סגול וייראה נהדר בשילוב של עץ כהה, פליז, נגיעות מוזהבות ופריטי ריהוט אקלקטיים, שנאספו ממקומות שונים בעולם ומתקופות שמעלות בנו חיוך רחב.

שילוב של הגוון IS 0107 בפלטות שונות, יהווה בסיס צבעוני לסגנונות עיצוב רבים. לדוגמא, אם נשלב את הגוון העמוק והנהדר עם גווני מוקה וגוונים של פסטל, נוכל לחוות אותו ממלא את החלל ברוך נורדי חמים ומחבק. לשיק בוהמייני צבעוני ומלא תעוזה, ירוקי עד כהים מאד, בשילוב זהב ישרו בדיוק את המראה הנחשק. לסגנון קצת יותר מודרני נשלבו בגווני שחור ולבן, עץ ואלמנטים גרפיים חדים, כל אלה יעבדו נהדר יחדיו.

השארת תגובה