חולמת להיכנס לעולם הפרסום, העיצוב והיח"צ?

מחפשת מה ללמוד? בית הספר 'אֲטֶלְיֶה' הכתובת שלך להצלחה עם מגוון קורסים של עיצוב ותקשורת חזותית, בניית אתרים, שיווק דיגיטלי, כתיבה עיתונאית ועוד • בית ספר גבוה לעיצוב ותקשורת חזותית, שהוקם במטרה להכשיר מעצבות ונשות תקשורת ותוכן של הדור הבא

כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

חני פינץ אישה אנרגטית ומצליחה. שהגשימה חלום ופתחה בית ספר לכל הבנות שיושבות ברגעים אילו ממש ושואלות את עצמן מה ללמוד? היא עוד זוכרת את השנים בהן סיימה בהצלחה את לימודיה בבית יעקב והבינה שישנם תחומים שעדיין לא פתחו שערים לבנות דתיות חרדיות. ​כבר בכניסה למקום אפשר להבחין בעיצוב המודרני, באווירה החמה ובעיקר במקצועניות וברמה הגבוהה.

אֲטֶלְיֶה – בית הספר הגבוה לעיצוב ותקשורת חזותית, הוקם במטרה להכשיר את דור המעצבות הבא ונשות התקשורת והתוכן לפעול, ליצור ולהטביע חותם בעולם המשתנה בקצב מסחרר. לשם כך באֲטֶלְיֶה, תוכנית לימודים מקיפה ואינטנסיבית במיוחד המשלבת בהצלחה יכולת הטמעה מהירה של טכנולוגיות חדשות בד בבד עם טיפוח יצירתיות מקסימאלית וחשיבה מחוץ לקופסא.

חני בעצמה אמא לבנות מכירה את ההתלבטות, מה ללמוד ואיפה ללמוד, היא מזמינה כל בת שמתלבטת לבוא להתרשם להכיר, בית הספר שהוא לבנות בלבד, עם מנהלת שומרת מצוות מקפיד לתת את כל החבילה. "יש לנו קורס עיצוב ובניית אתרים הכולל גם שיווק דיגיטלי, לומדים בו הכל אפיון חווית משתמש עיצוב בנית אתרים דרך מערכת ההפעלה של וורדפרס שיווק קודים html css שיווק דיגיטלי הרשת החברתית, הכל כולל בקורס אחד", מספרת לנו חני.

חני זוכרת את השנים בהם הבחורה הדתית לא מצאה מקום שמעניק מעטפת שכולל מקצוע עם תעודה, מקצוע שיעניק פרנסה, בשעות נוחות, לצד קורס הגרפיקה הממוחשבת, לימודי עיצוב ולימודי תוכנות ובניית אתרים אילוסטריטור אינדיזין ופוטושופ. בית הספר עם קורס בתחום היח"צ וכתיבה תקשורתית, קורס שיתן כלים לכל מי שחולמת להיכנס לעולם הפרסום והיח"צ, קורס עיתונאות. קורס מדהים לחובבי הכתיבה וגם לכאלה שרוצות להפוך את הכתיבה לפרנסה מהבית.

התפיסה ה"בוטיקית" איננה מתמקדת רק ביחס האישי אלא הרבה מעבר. לדבריה של חני פינץ שמנהלת את בית הספר מספר שנים, "אני גאה בתערוכות ובתלמידות שסיימו בהצלחה מרובה, שהשתלבו בעבודה והן ההוכחה שאפשר הכל".

באֲטֶלְיֶה רואים בך כבר מראשית לימודייך אישיות עצמית בעלת אמירה עיצובית ומטפחים זאת, כך שעם סיום לימודייך תהיי מסוגלת למתג ולבדל את האישיות הייחודית שלך כמעצבת לקראת חייך העצמאיים.

בית הספר נמצא בירושלים וחני מזמינה כאמור כל אחת שמבקשת לבוא להתרשם ואולי תמצא את הבינגו שלה.

טלפון לבירורים: 02-5004240

השארת תגובה