איחוד 'המחנה הדמוקרטי' ו'העבודה' – פרץ חושש

על רקע הסקרים האחרונים המלמדים כי שני המפלגות מדשדשות על גבול אחוז החסימה, נערכו גישושים בין ראשי המפלגות על מנת לבחון את המהלך

עמיר פרץ
עמיר פרץ
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

על רקע סקרי דעת הקהל שהתפרסמו בשבוע האחרון ולפיהם מפלגות מרצ והמחנה הדמוקרטי מדשדשות על גבול אחוז החסימה, התקיימו בימים האחרונים גישושים בין ראשי המפלגות כדי לדון באפשרות לאיחוד לקראת הבחירות הקרובות במידה ואכן יוכרזו בימים הקרובים.

ב'חדשות 13' דווח, על פגישות בענין שנערכו בימים האחרונים בין יו"ר העבודה-גשר ח"כ עמיר פרץ ליו"ר המחנה הדמוקרטי ח"כ ניצן הורביץ, שבחנו אפשרות לרימה משותפת במקרה של בחירות בפעם השלישית. לפי שעה נראה, כי עמיר פרץ חושש מהמהלך.

בתוך כך, דווח כי ב'מחנה הדמוקרטי' יש מי שמבקש להדיח את היו"ר הורביץ. הפרשן מרדכי גילת דיווח, על ניצני מרד במרצ נגד ניצן הורוביץ. לאחר שבימים האחרונים גורמים במפלגה פועלים על מנת למנוע את בחירתו מחדש ליו"ר המפלגה.

גורמים במפלגות מרצ והעבודה אמרו לחדשות 13 כי לא יהיה מנוס ממהלך של ריצה משותפת, לאור החשש שאחת מהמפלגות או שתיהן לא יעברו את אחוז החסימה. תרחיש שלדבריהם יפגע אנושות בגוש המרכז-שמאל ויחסל את סיכוייו של בני גנץ לנצח ולהרכיב ממשלה, כך דיווח ברק רביד.

השארת תגובה