נתניהו: לפיד לא מעוניין בממשלת אחדות

במפגש שקיים עם ראשי מועצת יש"ע האשים ראש הממשלה את לפיד באחריות לאי הקמת ממשלת אחדות. לפיד בתגובה: "מתחיל להיות עצוב מה שקורה לביבי"

יאיר לפיד
יאיר לפיד
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

במפגש שקיים אמש עם ראשי מועצת יש״ע, התייחס ראש הממשלה נתניהו למבוי הסתום בכל הקשור לכינונה של ממשלת אחדות. רה"מ אמר, כי "יש כאן הטעייה. מנסים לייחס לנו את חוסר הנכונות לממשלת אחדות. זה הכל תירוצים. זה לא בגלל חוסר אמון ולא בטיח, הם פשוט לא רוצים, משום שלפיד לא רוצה שתקום ממשלה כזאת – הוא רוצה שתקום ממשלת שמאל, ממשלת מיעוט שבה יוכל לטעון לרוטציה, או שילכו לבחירות והוא יקבל רוטציה. הוא לא רוצה אחדות. לכן הם מחפשים תירוצים".

ראש הממשלה הוסיף, כי "אנחנו הלכנו רחוק מאוד וכל פעם קיבלנו תירוץ אחר. ממה שאני שומע, הם לא ויתרו בכלל על ממשלת מיעוט וממשלת מיעוט כזאת שנתמכת על תומכי טרור מובהקים שיתנגדו לכל פעולה של צה״ל זה פשוט אסון למדינת ישראל. לכן הבעיה הייתה ונשארה ממשלת מיעוט".

ח"כ יאיר לפיד הגיב לדברים של רה"מ ואמר, כי "מתחיל להיות עצוב מה שקורה לביבי. הוא עושה הכל כדי לדחוף לבחירות ואז לא מבין למה אף אחד לא מאמין לו שהוא לא רוצה בחירות. הסיבה היחידה שאין ממשלת אחדות: ראש ממשלה עם שלושה כתבי אישום חמורים, שנאחז בכיסא בשביל אינטרס צר אישי".

השארת תגובה