בנט ופרץ: "אחריות למען ילדינו"

היו"ר לשעבר והיו"ר הנוכחי של 'הבית היהודי' נועדו יחדיו במסגרת פגישה מקצועית עם רבני איגוד ישיבות ההסדר וסיכמו על המשך שיתוף פעולה

הרב רפי פרץ
הרב רפי פרץ
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

שר הביטחון נפתלי בנט ושר החינוך הרב רפי פרץ נפגשו אמש עם רבני איגוד ישיבות ההסדר, הרב חיים דרוקמן, הרב אייל גריינר והרב שלמה רוזנפלד. בפגישה השתתפו גם מנכ״ל האיגוד אורי פינסקי, הסמנכ״ל אליעזר דויטש ומנכ״ל הבית היהודי ניר אורבך.

בפגישה נידונו סוגיות העומדות על סדר יומו של איגוד ישיבות ההסדר. השרים הקשיבו לצרכים וינחו את הדרגים המקצועיים לסייע ככל שניתן.

הפגישה נפתחה בדברי תודה של השר בנט לרב חיים דרוקמן, שאמר כי ״העולם הפוליטי הוא עולם מאוד קשה. הרב דרוקמן תמיד קודם כל דן אותנו לכף זכות ואז מתקשר ומברר. קודם כל מניח כהנחת מוצא שאנחנו פועלים לשם שמיים ואז מברר – ונותן את רוח הגבית״.

עוד הוסיף בנט, ״אני רוצה להודות לרב רפי, שהוא חבר אמת ובן ברית, ואני חושב שהיום יש לנו את האחריות לשני הדברים הכי חשובים לעם ישראל – עתיד ילדינו וביטחונם. אלה שני הדברים הכי חשובים, הנשמה והפיזיות. והם גם קשורים זה בזה״.

שר החינוך ויו״ר הבית היהודי, הרב רפי פרץ אמר בפגישה, כי ״ישיבות ההסדר זוכות פרס ישראל, הן ספינת הדגל של הציונות הדתית. אני סמוך ובטוח ששיתוף הפעולה עם ידידי, שר הביטחון נפתלי בנט, יניב פירות ראויים לעולם ישיבות ההסדר כמו גם בתחומים נוספים בחברה הישראלית בהם אנו פועלים בשיתוף לטובת מדינת ישראל״.

השארת תגובה