משפחות עזר מציון התארחו ב'גלי צאנז'

גלי צאנז
גלי צאנז
לחץ נפשי, חרדה? זו הכתובת בשבילך
עשרות משפחות שילדיהם מטופלים בארגון עזר מציון, שהו בנופש מפנק אל מול גלי הים במלון 'גלי צאנז המשודרג' בנתניה. משפחות ואנשים המתמודדים עם בן משפחה שנזקק לטיפול והשגחה קבועה עקב מוגבלות פיזית או מנטלית, נאלצים להתמודד גם עם קשיים בתפקוד היומיומי.
האתגר הבלתי פוסק להיות משענת לבן המשפחה, דורש כוחות נפש עצומים מההורים ובני המשפחה. בארגון עזר מציון החליטו לסייע גם להורים ובני המשפחות שיוכלו ליהנות מקצת נופש מרגיע שנועד להקל על המורכבות הרגשית של חיי היומיום עם בן המשפחה הזקוק לטיפול צמוד.
במסגרת הנופש שכלל שירות של פנסיון מלא במלון 'גלי צאנז' המחודש, נהנו המשפחות מכניסה חופשית לכל המתקנים המפוארים של המלון. האווירה המיוחדת שמשלבת את גלי הים, הטיילת המטופחת וחדרי המלון המהודרים, העניקו לקבוצת המשפחות את השקט הנפשי שהם כה ייחלו לו.
לדברי נ', אמא לנער השוהה במסגרת טיפולית של עזר מציון: "המיקום מול הים, האווירה היוקרתית והאירוח המפנק שהעניקו צוות מלון 'גלי צאנז', העניקו לי כוחות חדשים וזמן לטעון את המצברים לאתגרים האמיתיים של החיים. בזכות הפעילות המבורכת לאורך כל השנה של עזר מציון, יש לי את היכולת להמשיך להעניק לבני את כל תשומת הלב שהוא זקוק לה"
השארת תגובה