כך עוברים את עונת המעבר בשלום

שלג בחורף
שלג בחורף

חורף או קיץ, נראה שמזג האוויר עוד לא החליט סופית וזו בדיוק התקופה בה מתעוררות אלרגיות שונות וגירויים בעור לצד תופעות של יובש וקושי של העור להתמודד עם שינויי מזג האוויר התכופים. אנחנו מרגישים את היובש לא רק בשפתיים שלנו, אלא גם בידיים, ברגליים ואפילו בקרקפת. אז מה בכל זאת אפשר לעשות כדי לעבור את העונה הזאת בשלום?

לעור שלכן וגם של הילדים והתינוקות שלכן, מגיע יותר:

"אקסאומגה קונטרול" מבוססת כמו שאר מוצרי המותג על שיבולת שועל מזן ריהלבה מרגיעה את העור ומסייעת בהרגעת תחושת הגרד.  בנוסף הסדרה החדשה מכילה פלקסרין וויטמין  3B המטפלים במחסום העור הפגום ובנייתו מחדש.

א-דרמה אקסאומגה קונטרול – קרם – קרם לטיפול בעור מגורה, אדמומי ויבש.

מחיר מומלץ לצרכן: 149.90 שקלים ל- 400 מ"ל

א-דרמה קרם ידיים

א-דרמה קרם ידיים מתאים במיוחד לידיים סדוקות, יבשות ומגורות. הקרם עשיר במיוחד ומבוסס על נבט שיבולת שועל מזן ריהלבה המרגיע, משקם ומאזן מחדש את העור. הקרם נספג בקלות ובמהירות בעור ומספק הגנה לאורך זמן. מומלץ למרוח את הקרם מספר פעמים ביום, לפי מידת הצורך.

מחיר מומלץ לצרכן: 59.90 ₪

את המוצרים ניתן להשיג ברשתות הפארם ובבתי מרקחת פרטיים נבחרים.

מותג נוסף שמסייע לעבור את העונה הזו הוא אוון (Avene) שמציע את סדרת קסרה קאלם:

סדרת קסרה- קאלם מתאימה לתינוקות, ילדים ומבוגרים הסובלים מעור יבש באופן קיצוני, אדמומיות ורגישות בעור, לשימוש על הפנים והגוף. סדרה בעלת פיתוח ביוטכנולוגי המבוססת על 3 מרכיבים עיקריים:

  • l-Modulia– רכיב פעיל שפותח מהמים הטרמליים הייחודיים ל-AVENE לאחר 12 שנות מחקר מדעי! מדובר ברכיב ביוטכנולוגי שפיתחו מעבדותהמו"פ במרכז של פייר פברה הרכיב I-Modulia הוא שמעניק לסדרת קסרה קאלם – את התכונות של הפחתת גירויים הנוצרים כתוצאה מיובש בעור, בנוסף- מרגיע גרד, אדמומיות וגירויים הנגרמים מתגובת יתר של העור. לפי מחקרים שבוצעו ע"י חברת התרופות על השימוש במוצרי הסדרה: הזמן הממוצע להעלמת תחושת הגרד הינו 5 ימים**
  • CER- OMEGA– שומנים אשר מדמים את אלו הנמצאים בעור, מעשירים מחזקים את השכבה המגנה של העור, מעניקים לעור עמידות טובה יותר נגד גורמים חיצוניים.
  • המים הטרמליים של אוון– בעלי תכונות מרגיעות, מרגיעות גירויים, מפחיתים את תחושת חוסר הנוחות והרגישות של העור.

מוצרי הסדרה:

קסרה קאלם שמן ניקוי ורחצה – המתאים לניקוי הפנים והגוף – שמן רחצה לניקוי העור ללא סבון המתאים לעור יבש במיוחד ולגירויים בעור. הקרם הנו בעל pH פיזיולוגי המוצר הינו היפואלרגני, ללא חומרי בישום וללא סבון. השמן מרגיע תחושת גירויים ואי נוחות בעור.

מחיר מומלץ לצרכן: 129 ₪ גודל: 400 מ"ל

בנוסף, 2 קרמים בסדרה המיועדים לגירויים, אדמומיות ויובש בעור. אחד במרקם קרם והשני במרקם קרם עשיר (באלם)– שניהם עם 0% חומרים משמרים, 0% פראבן, 0% חומרי בישום ו-0% אלכוהול ומתאימים לתינוקות, ילדים ומבוגרים:

אוון קסרה קאלם קרם –

מחיר מומלץ לצרכן: 139.9 ₪ גודל: 200 מ"ל

אוון קסרה קאלם קרם עשיר במיוחד- 

מחיר מומלץ לצרכן: 139.9 ₪ גודל: 200 מ"ל

את המוצרים ניתן להשיג ברשתות הפארם, ובבתי מרקחת פרטיים ובחנויות אונליין נבחרות.

ומה עם השפתיים?

בליסטקס משחה טיפולית לשפתיים

משחה טיפולית בעלת מערכת לחות מתקדמת להקלה וטיפול בשפתיים יבשות וסדוקות. משחת השפתיים של בליסטקס מכילה רכיבים המסייעים להקלה מפני יובש ושפתיים סדוקות. בסיס הלחות והאמולסיה מוסיפים לחות, מרככים את השפתיים ומעניקים תחושת הקלה ומראה שפתיים בריאות יותר. המשחה מכילה אלנטוין וחמאת שיאה ומסנן קרינה מהשמש- SPF10.

ניתן להשתמש במשחה להגנה והקלה כתוצאה מיובש או קור. מומלץ למרוח את המשחה בתדירות גבוהה עד לשיפור ולהמשיך לפי הצורך. למניעה, מומלץ למרוח כל שעתיים. מגיע בטעם מנטה או דובדבן.

מחיר מומלץ לצרכן: 29.90 ₪

שמזג האוויר הקריר בבוקר לא יטעה אתכם, עדיין השמש מזיקה לכם

בליסטקס אולטרא SPF50 מגיע עם הגנה מתקדמת לשפתיים מפני יובש. השפתון מגיע עם נוסחה אפקטיבית המסייעת לאטום את הלחות כדי להפחית את ההשפעות של תנאי מזג האוויר המתאים לשימוש בכל עונה גם במקרי מזג אוויר קיצוניים של קור, רוח ושמש.

השפתון מכיל ויטמינים C ו-E שהם נוגדי חימצון הפועלים נגד הרדיקלים החופשיים
ושפתון הלחות היחיד בשוק שמגיע עם spf50, המגן על השפתיים מקרניי ה UVA ו- UVB.

השפתון  לא מכיל  PABA  – מסנן קרינה כימי שעלול לגרום לתגובות אלרגיות בעור.

 

מחיר מומלץ לצרכן של 14.90 ₪.

את המוצרים ניתן להשיג ברשתות הפארם, בבתי מרקחת פרטיים ובקופות החולים

השארת תגובה