"משרד הבריאות נערך לתקציב מעבר"

בפגישה אליה זומנו נציגי משרדי הבריאות והאוצר, נמסר כי "המטרה המיידית של כולם היא לעבור את התקופה הקרובה ביציבות ושירות מיטבי למטופלים"

ליצמן בברזילי
ליצמן בברזילי
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

סגן שר הבריאות יעקב ליצמן קיים עם מנכ"ל המשרד משה בר סימן טוב, פגישה רבת משתתפים במטרה להיערך לתקציב בזמן ממשלת מעבר, זאת לאור האירועים הפוליטיים המתמשכים ובסימן ההערכות לחורף. אל הפגישה זימן סגן השר גם את נציגי בתי החולים והאוצר ואת בכירי משרדו.

סגן שר הבריאות אמר, כי האתגרים העצומים ידועים וגם המצוקות התקציביות, אבל ברור כי בשילוב ידיים המערכת תדע לצלוח את עונת החורף גם מול הקושי התקציבי של ממשלת המעבר והסיטואציה הפוליטית שנמשכת זמן רב.

״הדרישות שלנו לתקציב לא השתנו, וכולנו יחד רתומים לתוספת המשאבים הנדרשת. אנחנו נמצאים בתקופת מעבר ועונת החורף ואני יודע ומוקיר את היכולות של צוותי הרפואה הישראליים שהן מהגבוהות בעולם ואת המחויבות שלהם לתת טיפול ומזור למטופלים גם בתקופה הקרובה שהיא מאתגרת עבור כולנו. אנחנו נפעל להביא את המשאבים הדרושים כשנגיע לקרקע יציבה", כך סגן השר ליצמן.

מנכל משרד הבריאות משה בר סימן טוב אמר בפגישה, כי כל הנוכחים מבינים את גודל המשימה והאחריות שרובצת על כתפם. אנחנו מתכננים סדרת פגישות נוספות עם השטח ועם מנהלי בתי חולים נוספים במתכונת דומה על מנת להתכונן ולתכלל את האירועים יחד כמערכת אחת. ברור לנו שהמצב אינו אידאלי מבחינה תקציבית אבל יהיה זמן ומקום לדון על הדברים והמטרה המיידית של כולם היא לעבור את התקופה הקרובה ביציבות ושירות מיטבי למטופלים. אני מאמין בצוותים ובדרגים הניהוליים ויודע שהם רתומים למשימה גם בתקופת אי וודאות פוליטית.״

השארת תגובה