חברת ניקיון לאחר שיפוץ

סלון
סלון
לחץ נפשי, חרדה? זו הכתובת בשבילך

כאשר אנו מבצעים שיפוץ בדירה או בבית, אנו רוצים שהכל ילך פיקס. אנחנו רוצים את הריצוף הוורדרד במטבח, את הכחול בחדר האמבטיה ואת הקיר בסלון הגיע הזמן כבר לשבור. כשהכל הולך כמו שצריך, אנו מקבלים בתמורה מבנה מגורים מטופח ובנוי כראוי, נכון? ובכן, זה לא תמיד כך. כי אחרי השיפוצניקים תמיד נשאר אחריהם בלגן ממש תוהו ובוהו – כתמי צבע על הקירות, טיט על השיש ולעתים אפילו כתמי בוץ על רצפת הפרקט שהם הכניסו בטעות. על כן, מגיעה תורה של חברת ניקיון לאחר שיפוץ להתערב בנעשה ולנקות את הלכלוך.

מתכוננים לניקיון 

ניקיון דירה לאחר שיפוץ מצריך הכנות מיוחדות. אם אתם מעוניינים להקל על חברת ניקיון לאחר שיפוץ ולאפשר לה לבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר, כדאי להיערך לניקיון מראש עוד לפני תחילת השיפוצים. כך, בשלב הראשוני כדאי לברר עם הקבלן איך צפויה הדירה להיראות לאחר ביצוע השיפוצים בה: מה יהיה אופי השיפוץ, אילו עבודות צבע וטיח יבוצעו, איזו כמות פסולת תצטבר ועוד. לאחר מכן, כדאי להזמין את חברת הניקיון עצמה על מנת שתוכל לקבוע את הצעת המחיר. כמו כן, חשוב להיות נוכחים בדירה ביום הניקיון, על מנת לוודא שהניקיון בוצע בהתאם לציפיות.

מה כולל ניקיון לאחר שיפוץ?

חברת ניקיון לאחר שיפוץ מציעה לכם מגוון רחב של שירותים משוכללים. אם אתם מעוניינים לחסוך בזמן יקר ולהיכנס לדירה חדשה ומצוחצחת, ניקיון דירה חדשה לאחר שיפוץ הוא שירות חובה מבחינתכם. אלה רק כמה מבין השירותים השונים שתוכלו לקבל מחברת ניקיון מקצועית:

  • ניקוי יסודי ומדוקדק משאריות שיפוצים כמו נסורת ארונות, טיח או מריחות רובה.
  • הניקיון כולל ניקוי של פריטים רבים בבית דוגמת פאנלים, גופי תאורה, תריסים, חלונות ועוד.
  • שימו לב כי הניקוי אינו כולל בדרך כלל כל פינוי פסולת המצוי באחריותם של השיפוצניקים.

שימוש במכונות פוליש

ניקיון בית לאחר שיפוץ דורש לא פעם שימוש במכונות על מנת לקבל תוצאות טובות יותר. זה יכול להיות שואב תעשייתי שנועד להעניק את הפתרון המלא לניקיון לאחר שיפוץ, והוא מאפשר למנקים המקצועיים להתגבר על לכלוכים רבים. אלה יכולות להיות גם מכונות פוליש שנועדו להעניק לרצפה שלכם מראה מבריק ורענן. מכונת פוליש ווקס, למשל, פועלת על חומר שעוותי. המכונה מורחת אותו על הרצפה באופן שווה, על מנת שיתקבל מראה נקי. מכונת פוליש ווקס מורכבת קצת יותר, והיא כוללת שימוש בשני חומרים המוחדרים לרצפה על מנת להעניק לה מראה מבריק.

החומרים שאיתם מנקים את הבית

צוות של חברת ניקיון לאחר שיפוץ מנוסה ומקצועית משתמש בחומרי ניקוי מיוחדים, במטרה לנקות את הבית לאחר שהוא עבר שיפוץ בהצלחה. חשוב להתאים את החומרים לסוג הלכלוך, לדוגמה:

  • ניקוי חלודה – לעתים נוצרת חלודה מוגברת במהלך השיפוץ או בסיומו. במקרה זה, הצוות המקצועי של החברה משתמש בחומרים על בסיס מים וחומצות  מינראליות. הם חסרי ריח ואינם דליקים.
  • ניקוי רובה, סלירים או טושים – אלה חומרים שכיחים הנשארים לאחר השיפוץ. בעלי מקצוע המתמחים בניקוי לאחר שיפוץ משתמשים בחומרי ניקוי בלתי דליקים שיש להם ריח עדין, על מנת לנקות את הדירה מבלי להשאיר סימנים.
  • מסירים שאריות בטון – הסרת שאריות בטון היא אחת מבין הפעולות המורכבות יותר בתחום ניקוי לאחר שיפוץ, והיא שמורה למקצוענים. החומרים שעמם מסירים את שאריות הבטון עשויים בדרך כלל על בסיס חומצות המוחלשות במים, וזאת במטרה למנוע פגיעה באריחי הקרמיקה, הקירות או כל חומר אחר בתוך הבית.

כמה זה עולה?

המחיר של ניקיון לאחר שיפוץ עשוי להשתנות בהתאם לדרישות. כך למשל, ניקיון בית חדש לאחר שיפוץ יהיה שונה מניקיון בית ישן. באופן כללי, אפשר להעריך כמה תיקח חברת ניקיון לאחר שיפוץ על הניקוי. לדוגמה, מחיר ניקיון דירת 3 חדרים עשוי לנוע בין 1,000 ל-1,500 שקלים כולל מע"מ, בעוד מחיר ניקיון בית חדש של 5 חדרים עשוי לנוע בין 1,500 ל-2,000 שקלים. כמובן, אם תרצו להוסיף שירותי אחרים, דוגמת ניקיון ווקס, תצטרכו לשלם יותר.

מחפשים את החברה המנצחת

אם אתם מחפשים חברת ניקיון לאחר שיפוץ אל תפנו לחברה הראשונה שאתם רואים על המגנט. בצעו חיפוש מדוקדק, שאלו חברים וקרובי משפחה ואל תהססו לבקש מצוות החברה את הרישיון שלה. כי בנושא של ניקיון לאחר שיפוץ אין פשרות. חשוב למצוא את החברה האמינה ביותר.

השארת תגובה