רג'ינה: יפה, פסטורלי, טעים וכשר למהדרין

מסעדת רג'ינה ממוקמת בשכונת נווה צדק במתחם מיוחד של מבנה ארכיטקטוני בסגנון ים תיכוני ובו חצר פנימית שופעת בצמחיה ופרחים • בתפריט אוכל ביתי כשר וטעים מידי

כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

מסעדת רג'ינה היא מסעדה כשרה במרכז בכשרות מהדרין במתחם התחנה. המסעדה ממוקמת במבנה המאפיין את המתחם, כך שכבר בכניסה תוכלו לחוש באווירה הפסטורלית של המקום. במקום אוכל ביתי כשר, מגוון וטעים. המטבח והתפריט של רג'ינה שומרים אף הם על אותנטיות אשר משקפת את רוח התקופה. התפריט מורכב ממיטב התבשילים והמאכלים של עדות ישראל השונות.

רג'ינה מתמחה באירועים קטנים ובינוניים ובמסעדה שלושה מתחמים: חדר פרטי המשרת עד 30 איש, גינה בה ניתן לארח עד 150 איש או מרפסת מקורה שבה ניתן לארח כ- 60 איש. ניתן לקיים במסעדה כל אירוע, פרטי או עסקי. למסעדה תפריטי אירועים מגוונים הן במחירים והן בפורמטים השונים, דבר המאפשר מבחר וגמישות לשביעות רצון והתאמה מקסימלית.

מסעדת רג'ינה ממוקמת במבנה ארכיטקטוני לשימור מבנה מיוחד רומנטי שאסור לשנות במבנה מהמאה ה-19. חומה ושער ברזל מקיפים את החצר הפנימית המעוטרת צמחייה ופרחים, ומסביבה חדרים מרוצפים ברצפת טרצו מצויירת ברוח התקופה, דלתות ותריסים אותנטיים, שנדלירים ופריטים "של פעם". מסביב גינה קסומה, מרפסת ודשא – שהם פינה שקטה בלב העיר הגדולה.

  • התפריט מגוון וקשה לבחירה, שווה להגיע – בטוחה שתיהנו.
  • מומלץ לימי הולדת, שבע ברכות, מפגש משפחתי, גיבוש עובדים וכד'
  • המסעדה הינה בכשרות המהודרת של הרב גערליצקי שליט"א רב קהילת חב"ד תל אביב (בשר 'חלק' – שחיטת הרב לנדא, מוצרים – בד"ץ)
  • להזמנות מקום וחוויה קולינרית: 03-7367474 | לאירועים וקבוצות גדולות: 058-6088822

 

 

השארת תגובה