הרב מאזוז: "כלב כמוך יילחם בתורה?"

בשיעורו השבועי אמש תקף ראש ישיבת כסא רחמים הגאון רבי מאיר מאזוז את יו"ר ישראל בתינו העומד בראש המסיתים נגד עולם התורה

הגר"מ מאזוז
הגר"מ מאזוז
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

במהלך שיעורו השבועי שנמסר מדי מוצאי שבת, התייחס ראש ישיבת כיסא רחמים הגר"מ מאזוז למצב הפוליטי בישראל ולהסתה מתמשכת נגד תלמידי הישיבות ותקף בחריפות את יו"ר ישראל בתינו אביגדור ליברמן.

"אדוני מספיק, אתה הגאווה שלך למעלה למעלה כי אתה חנקת את העם פה, 'אני לא הולך רק בתנאי שיגייסו את בחורי הישיבות' – לא יתגייסו בחורי הישיבות!, אל תחשוב שאתה יכול לעשות מה שאתה רוצה". אמר הרב כשהוא מצטט חלקים מאמירות מקוממות שהשמיע ליברמן.

הרב המשיך בדבריו והוסיף, "בחורי הישיבות והתורה יעמדו אחרי מאה שנה שתלך לגיהנום, צריך לומר את הדברים לאשורם, יכעס? שיכעס לא מעניין אותי כלום – כלב כמוך ילחם בתורה?!".

בדבריו התייחס הגר"מ מאזוז לדבריו של ליברמן נגד האדמו"ר מסאטמר ועל קריאתו לעדכן את הרשויות בכך ואמר, "הנה באמריקה מלכות של חסד, בחורי ישיבות נותנים להם פטור מתחשבים בהם פה אתה רוצה בכח מי אתה?! האנקה והכח והלטאה"…

"די לך שאתה עושה למדינה בחירות ראשונות ושניות ושלישיות, ה' ירחם עליך ועל המדינה כולה… אבל אל תתערב! אתה רוצה להתערב לך לאמריקה שמה תגיד לטראמפ שהוא לא לוקח מס הכנסה מספיק מהאדמו"ר מסאטמר – תתבייש לך!". אמר הרב.

השארת תגובה