יום הולדת 91 למיקי העכבר

כשעולם שלנו זקוק לקסם, מיקי מאוס זורק כדור של אור ♦ אהבתנו הגדולה לעכברון החמוד יצרה מפעל כלכלי גדול של ייצוג הדמות על סוגים שונים מוצרים

מגוון פריטים מעוצבים עם מיקי מאוס ברשת דייסו יפן | צילום: DeTails
מגוון פריטים מעוצבים עם מיקי מאוס ברשת דייסו יפן | צילום: DeTails
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

מיקי מאוס, העכבר המצויר שכולנו אוהבים, חוגג היום (18/11 ליתר דיוק) יום הולדת 91 ועדיין הוא עומד בפארקי השעשועים של דיסני, מידי יום, ומברך את כולם בשמחה.

מיקי של כולם
מיקי הוא שגריר של רצון טוב ומדבר את השפה הבינלאומית של האחווה. האהבה שלנו אליו מצליחה לחצות גבולות גיל, פוליטיקה ואזור גאוגרפי. הוא מלווה אותנו בכל תחומי החיים – בין אם בחיתולים, במגבונים, במצעי המיטה, הפיג'מה, נעלי הבית, כלי האוכל והאקססוריז השונים ולמרות היותו דמות ילדותית גם כשאנחנו גדלים – אנחנו רוצים להמשיך ולהזדהות איתו ועם תכונותיו. מיקי מאוס הינו אחת הדמויות המסמלות את ילדותנו, נערותנו ובגרותנו ועושה זאת ללא עוררין.

דמות לחיקוי
בדמותו של מיקי מאוס ניתן למצוא תכונות חיוביות רבות: הוא מגלם את הטוב בעולם והוא סמל של משפחתיות, חברות, הנאה, מתוק, בריא, תקווה, נדיבות ועוד.

מיקי ואופנה
מיקי מאוס מוכר בלבושו הייחודי – מכנסיו האדומים ונעליו הצהובות, אך הוא הצליח להשריש מראות אייקוניים שהפכו לשם דבר.

אפקט המונה מיקי
אחת מתכונותיו המצוירות הייחודיות היא שלא משנה לאיזה כיוון מופנה ראשו או לאן הוא עצמו פונה, שתי אוזניו תמיד עגולות וזוהי תכונה שיצרה חמידות נוספת עבורו והפכה את אוזניו לאייקון מוכר וברור – היכן שרואים שני עיגולים שחורים – ישנה רמיזה ברורה לדמות העכבר המצויר האהוב ביותר בעולם.

אהבתנו הגדולה לעכברון החמוד יצרה מפעל כלכלי גדול של ייצוג הדמות על סוגים שונים מוצרים. להלן מס' דוגמאות:

השארת תגובה