מגיע לנו שקט

חמ''ל חופת אש
חמ''ל חופת אש
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

בחמש בבוקר התעוררתי, הנייד מתריע, הודעות רצות, צבע אדום, פיצוצים ויירוטים .

אני לא בתפקיד ואני חושב על האזרחים, האם סגרו את חלון הממ"ד? מי מטפל במטפלים שסוחבים 13 הסלמות בשנה וחצי וחייבים להמשיך לטפל בתושבים?

זאת לא הודעה לתקשורת, אבל חשבתי שאני חייב לעדכן ולהעביר את התחושות. ראיתי פגיעות בבתים, במפעלים, ראיתי יירוטים והאדמה רעדה, ראיתי אנשים וכלבים רועדים ללא שליטה.

סיכול ממוקד. הורידו אנרכיסט שעשה מה שרצה וירה מתי שרצה, אבל הסיכול לא יביא לשקט כי ברמה הטקטית נחזור שוב להסלמה בעוד חודש או חודשיים.

אין לי דף מסרים ולא חייב כלום לאף אחד. אני חייב דין וחשבון למדינת ישראל ולאזרחיה ומה שאנחנו צריכים זאת ממשלה של ליכוד וכחול לבן לשנה בלבד כדי שנתניהו יעזוב את הבלוק וגנץ את האמירה "אני לא הולך עם נתניהו", כי המדינה ואזרחיה חשובים יותר מכל אמירה פוליטית. אנו זקוקים לקבינט משותף שיקבל את ההחלטה האסטרטגית להוריד את הטרור על הברכיים כמו לאחר צוק איתן.

צריך להגיע להסדרה מול החמאס. אותה הסדרה שנתניהו רוצה, אבל מתוך עמדת כוח ולא חולשה. פרוז הרצועה מנשק והכנסת 5 מיליארד דולר מהעולם לשיקום עזה.

פעם אחת ב-19 שנים של עימות חייבים לקבל החלטה אסטרטגית ולא לדחות את הסבב לעוד חודש או חודשיים. יש כאן ילדים, משפחות, קהילות ויישובים פורחים, יש ציונות שהפריחה את השממה, יש בני אדם ומגיע להם שקט.

השארת תגובה