זו ההשתדלות שלך: האם את מוכנה?

המרכז הרפואי שיבא – תל השומר מזמין אותך לקורס הכנה ללידה ייעודי לציבור שומרות התורה ומצוות • אם את לקראת לידה, ולא משנה מספרה, כדאי לך לגזור ולשמור את הפרטים הבאים

כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

כבר בלידה הראשונה החלטתי שאצלי ההכנות יהיו חלק בלתי נפרד, ולכן שמחתי מאד לשמוע שהמרכז הרפואי שיבא – תל השומר מקיים קורס הכנה מרוכז ומקצועי שיתן לך את כל הידע החשוב ואת מלוא הביטחון לחוות חוויית לידה באופן חיובי ועל הצד הטוב ביותר!

הקורס מעובר על ידי מיילדת בכירה מצוות המיילדות בשיבא – תל השומר והוא כולל סיור מלא באגפים ובמחלקות של אגף נשים ויולדות, מאפשר היכרות עם המקום, עם הנהלים ומעניק כלים להתמודדות עם התהליך ואף תכנון והשפעה על אופן הלידה.

"הקורס שלנו", אומרת הגב' חביבה ארנון, מיילדת ויועצת מועדון יולדות שיבא בייבי, "מועבר בקבוצה קטנה שמאפשרת שיח פתוח, מקום, והשתתפות מלאה של כל אחת. מניסיוני רב השנים, כאשר אישה באה מראש למקום בו היא מעוניינת ללדת, מכירה אותו, שומעת על כל התהליכים האפשריים, היא מקבלת ידע וכלים רבים שמשפיעים על הביטחון האישי שלה ובסופו של דבר גם על הלידה עצמה. הנשים שהשתתפו בקורסים שלנו ושפגשנו אותן לאחר מכן במחלקה ציינו שהקורס היה להן לעזר רב ונתן להם כלים מעשיים ויעילים".

הקורס הקרוב לנשים חרדיות יתקיים בע"ה ביום שלישי ג' בטבת, בין השעות 16:00 אחה"צ ל21:00 בערב, במרכז הרפואי שיבא – תל השומר. הקורס מיועד לנשים המצפות ללידה ומוענק חינם ליולדות בשיבא!

יש להירשם מראש אצל מתאמת הקהילה בטלפון – 052-666-7991 או – 03-530-7996, מספר המקומות מוגבל.

השארת תגובה