פשוט פשתן: הקלאסיקה שהולכת לעצב לנו את הבית מחדש

LINO_ מתוך קולקציית עילית הלבשה לבית_ צילום ARTE STUDIO (2)
LINO_ מתוך קולקציית עילית הלבשה לבית_ צילום ARTE STUDIO (2)
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

הפשתן תמיד היה חלק מרכזי בעולם האופנה והעיצוב, קלאסיקה על זמנית. לקבלת מראה עדין או לעיצוב קצת יותר גס, במצעים, בבגדים, ובמפות – הוא תמיד מהווה את הבחירה האולטימטיבית . הקולקציה החדשה Lino מבית מותג חיפויי הקיר הבינלאומי Arte לוקחת את השימוש בפשתן, צעד נוסף קדימה ושותלת את המרקם הייחודי של הפשתן על קירות הבית שלנו.

קולקציית Lino כוללת מספר סדרות העשויות מפשתן טהור, כאשר כל אחת מהן מציגה סגנון אריגה שונה, שמבליט את האריג וצבעיו ומעניק מראה מעוצב וייחודי לכל חלל.

Gioco – Gioco היא אולי המעניינת והמפתיעה ביותר מסדרות הקולקציה. במבט חטוף, היא נראית כמו חיפוי חלק צבעוני- ללא כל תחכום. אך, מי שמתקרב יגלה שהחיפוי כולו הוא חוטי פשתן השזורים זה בזה באריגה מיוחדת המקנה את אותו המראה האחיד והמדויק.

Lignes – Ligenes היא הבחירה המתאימה למי שמעוניין לשחק עם תפיסת המרחב. על ידי, שילובים של חוטים כהים ובהירים יחדיו, נוצרים פסים אופקיים המעניקים אשליה של עומק ומשנים את מראה החלל באופן דראסטי.

Aspero – הסדרה הזו, מאופיינת באריגה בולטת עבה יותר מאשר באחרות , זאת במגמה ליצור מראה אותנטי וחמים. הבחירה להשתמש במספר גוונים בכל חיפוי עוזרת לשבור את המראה האחיד ומכניסה עניין רב לחללי הבית.

השארת תגובה