גם בחורף: חיוך של ילד חולה

לב מלכה ביום כיף
לב מלכה ביום כיף
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

ב'לב מלכה' נערכים לקראת הפעילות בתקופת החורף למען ילדים חולי סרטן. למרבה הצער ריבוי הילדים החולים בתקופה האחרונה הצריך הגדלה של מספר המתנדבים והרחבת הפעילות בבתי החולים. במהלך החורף מתכננים ב'לב מלכה' פעילויות לילדים המאושפזים במחלקות השונות בבתי החולים על מנת להביא את השמחה לתוך בתי החולים.

הפעילות כוללת בין היתר מתנדבים שישמחו במוצאי שבתות את הילדים. לצד הפעילות השוטפת נערכים ב'לב מלכה' למחנה החורף לילדים חולי סרטן שיערך בחנוכה. המחנה יתקיים בבית מלון מפואר בתנאים מפנקים על מנת להבטיח הנאה מלאה לילדים החולים. במחנה זוכים הילדים לחוות אטרקציות שמשכיחות מהם לזמן קצר את הכאב והסבל שהוא מנת חלקם מידי יום. לאחר כל מחנה הצוות הרפואי מדווח על שיפור ניכר במצבם של הילדים החולים שהשמחה תורמת ומשפרת את מצבם הרפואי.

במסגרת המחנה זוכים הילדים ללווי מלא של מתנדבי 'לב מלכה' המתנדבים בסיוע רכבים מותאמים וכסאות גלגלים מסייעים לילדים שאינם יכולים לנוע בכוחות עצמם ומאפשרים להם להשתתף באטרקציות ובכיף של מחנה הנופש.

בימים האחרונים התקבלו במשרדי 'לב מלכה' שיחות טלפון מהורים שביקשו להודות על ימי הנופש שמקיים הארגון לאורך כל ימות השנה ההורים ציינו כי הילדים לא מפסיקים לספר חוויות ושואלים כל הזמן מתי יהיה יום הכיף הבא: "הילדים שואלים כל הזמן מתי יהיה המחנה נופש הבא והם שואבים כוחות מהידיעה שבזמן הקרוב הם יצאו לנופש עם המתנדבים המסורים של 'לב מלכה בראשות הרב אהרון אברמן".

הרב אהרון אברמן: "אני שמח שנפלה בחלקינו הזכות לשמח את הילדים החולים להעלות חיוך על פניהם ועל פני המשפחות שלהם. כל שנה אנחנו רואים בחוש כמה הפעילות של המחנות נופש תורמות לשיפור המצב הרפואי של הילדים. השמחה שלהם עוזרת להם במוטיבציה להיות חזקים יותר ובעזרתם השם יצליחו לנצח את המחלה".

השארת תגובה