גבעת שמואל: הנדל"ן מטפס ב-3% לשנה

רמת הדר בגבעת שמואל: בתוך 4 שנים מחירי הדירות זינקו בכ- 12% – לעומת זאת מחירי הדירות בכל העיר עלו רק ב- 9%

הדמיית פרויקט אקו רמת הדר החדשה בגבעת שמואל של חברת א. זיתוני - הדמיה להמחשה בלבד. ט.ל (4) - Copy
הדמיית פרויקט אקו רמת הדר החדשה בגבעת שמואל של חברת א. זיתוני - הדמיה להמחשה בלבד. ט.ל (4) - Copy
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

מחירי הדירות בשכונת רמת הדר בגבעת שמואל מרקיעי שחקים: בתוך 4 שנים זינקו המחירים בשכונה בכ- 12%.

אם בשנת 2016 מחיר ממוצע לדירת 4 חדרים בשכונה עמד על 2.093 מיליון שקל, בשנת 2019 המחירים עלו משמעותית ועומדים על 2.337 מיליון שקל. כך עולה מנתונים שפרסם אתר יד2.

האתר בדק בנוסף את המחירים בכל גבעת שמואל. גם כאן נרשמה עלייה במחירי הדירות בתוך 4 שנים, אך מדובר בעלייה של כ- 9% בלבד.

לדברי אבי זיתוני הבעלים של חברת א.זיתוני במקימה בפתח תקווה את פרויקט ECO רמת הדר החדשה בגבעת שמואל הכולל דירות בנות 5 ו- 6 חדרים וכן דירות מיוחדות "אני לא מופתע מהזינוק במחירי הדירות בשכונה. רמת הדר היא שכונה מאוד מבוקשת ובהתאם גם רמת הדר החדשה. אנחנו שמים לב לכך בקצב המכירות המהיר. חשוב להבין, כי אזור גבעת שמואל מאופיין הן במשפחות חילונית והן במשפחות מסורתיות דתיות עם 4 ילדים ומעלה. בפרויקט אותו אנו מקימים ניתן למצוא דירות גדולות בשטח של כ- 145 מ"ר של דירות בנות 6 חדרים. סוג זה של דירות מבוקש מאוד באזור ומביא לכאן משפרי דיור שמבקשים להתגורר במיקום טוב במרכז הארץ וליד צירי תנועה מרכזיים".

פרויקט ECO הכולל 228 יחידות דיור שיתפרשו על פני 2 בניינים בני 20 קומות כשעיקר הדירות בפרויקט הן דירות גדולות בנות 5 חדרים ו- 6 חדרים. הקרקע עליה יוקם הפרויקט מתפרשת על פני 7 דונם ו – 200 מ"ר במשולש הדרומי בגבעת שמואל שנמצא במזרח גבעת שמואל סמוך לאוניברסיטת בר אילן וכביש מכבית. התכנית משתרעת על פני כ-300 דונם וכוללת כ-70 דונם של שטחים ציבוריים פתוחים וכ-45 דונם המיועדים לטובת מבני ציבור, לרבות בית ספר תיכון חדש שייבנה בשכונה.

השארת תגובה