הפיקוח העירוני והשוטרים – איתרו את המחשב

אברך שעלה על מונית עם מחשב ועליו חידושי תורה רבים עליהם עמל במשך שנים, שכחו בתום הנסיעה • לאחר מאמץ משותף של המוקד העירוני ומשטרת ישראל, המחשב וחידושי התורה חזרו לבעליו

המחשב הוחזר לבעליו - המונית שזוהתה במצלמות
המחשב הוחזר לבעליו - המונית שזוהתה במצלמות
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

בימים האחרונים אחד מתושבי העיר, אברך המקדיש את יומו ללימוד תורה, איבד מחשב שלתוכנו היה ערך רב בשל חידושי התורה הרבים שנכתבו בו במהלך השנים בכל מקצועות הש"ס.

המחשב אבד לאחר שאותו אברך עלה על מונית בדרכו לעיר. כשירד, שכח את המחשב, עם כל החומר היקר עליו עמל במשך שנים, בתוך המונית. לאחר שניסה לאתר את הנהג ועל סף ייאוש פנה האברך אל המוקד העירוני, בניסיון האחרון אולי הם יוכלו לעזור באיתור האבידה הכל כך יקרה וחשובה.

במוקד העירוני שמעו את הבקשה הלא שגרתית והחלו בפעילות מאומצת במטרה לסייע באיתור נהג המונית. בראש ובראשונה שחזרו עם אברך את מסלול הנסיעה והרחובות בהם המונית עברה וכשהפרטים היו בידם, פנו למפקד נקודת המשטרה בעיר, אלי יעקב, שנרתם אף הוא לנושא במלוא המרץ. יחד עם שוטר התחנה בוסי, הגיעו לזהות נהג המונית וכך הצליחו להגיע אליו כדי לקבל את המחשב.

בחלוף מספר שעות מרגע שנכח המחשב, האברך קיבל אותו עם כל החומר היקר שבתוכו, כשהוא שמח ומאושר. "אין לי מילים להודות על הטובה החשובה והמידית שנעשתה לי".

תגובה אחת
  1. איזו עיר?? ??

השארת תגובה