לאומי מגיע לאלעד וביתר עילית

לאומי איתך גם באלעד וביתר עילית: לאומי פותח שלוחות דיגיטליות חדשות לשירות לקוחותיו בערים אלעד וביתר עילית

יצחק חסדיאל | צילום: מירי שמעונוביץ
יצחק חסדיאל | צילום: מירי שמעונוביץ
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

השלוחות הדיגיטליות החדשות של לאומי באלעד ובביתר עילית יעניקו מגוון שירותים בנקאיים, כולל פגישה אישית עם בנקאי במסגרת שירות 'הזמן פגישה', לצד עמדות מתקדמות לביצוע פעולות בנקאיות וקבלת מידע על החשבון בנוחות ובמהירות, 24 שעות ביממה.

הלקוחות ייהנו מחיסכון משמעותי בזמן מבלי להיטלטל בנסיעות רחוקות על מנת לקבל שירותי בנקאות מתקדמים ובנוסף יוכלו להיפגש עם בנקאי בסניף במועד שהלקוח יקבע מראש. בשלוחות גם יהיה ניתן לפתוח חשבונות חדשים וליהנות מההטבה של הלוואה ללא ריבית המוצעת בלאומי למעבירי משכורת עד סוף 2019.

השלוחה החדשה באלעד ממוקמת במרכז 'נחלת יצחק' בעיר, והיא תפעל כשלוחה של סניף אחיעזר בבני ברק. במסגרת שירות 'הזמן פגישה' יוכלו לקוחות לאומי להיפגש במקום עם בנקאי בימי שלישי ורביעי בשעות הבוקר בין 9:00-14:30 ובימי רביעי בשעות אחה"צ בין 16:00 ל-18:30, במועד לבחירתם.

השלוחה החדשה בביתר עילית ממוקמת במרכז המסחרי ברחוב הר"ן, והיא תפעל כשלוחה של סניף שער העיר בירושלים. במסגרת שירות 'הזמן פגישה' יוכלו לקוחות לאומי להיפגש במקום עם בנקאי בימי שני ורביעי, בשעות הבוקר בין 9:00-13:30 ובשעות אחה"צ בין 16:00 ל-18:30, במועד לבחירתם.

ר' יצחק חסדיאל, מנהל מגזרים ייחודיים בלאומי ציין כי "אנו שמחים להגיע לאלעד וביתר עילית ולתת לתושבים את השירות של לאומי", והוסיף, "אנו פועלים מתוך היכרות מעמיקה והבנה לצרכיו הייחודיים של הלקוח החרדי והדתי. גם תושבי הערים הצעירות זכאים לשירותים בנקאיים מקצועיים ומתקדמים בנגישות מרבית. בהתאם לכך, ובהמשך לפריסת הסניפים הרחבה של הבנק במגזר החרדי והדתי, הוחלט לפתוח את השלוחות באלעד וביתר עילית, באמצעותן ניתן לבצע מגוון פעולות בנקאיות שוטפות בכל שעות היממה", דברי חסדיאל.

מלאומי נמסר עוד כי השלוחות הדיגיטליות החדשות כבר פועלות במלואן לשירות הלקוחות. בכל שלוחה כספומטים מתקדמים למשיכה והפקדת מזומן, לצד עמדות לאומי דיגיטל לביצוע פעולות מגוונות כגון: הפקדת צ'קים, העברות בנקאיות, תשלום חשבונות שוטפים, הזמנת פנקסי צ'קים וקבלת מידע מקיף על החשבון.

השארת תגובה