איך לבחור מובילים להובלת דירה

הובלה
הובלה
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

מה חשוב לדעת כאשר עוברים דירה ובוחרים מובילים לתכולה שלכם?

כל מי שעבר דירה מכיר את החרדה הקטנה לא רק ממעבר הדירה עצמו, אלא גם מהובלה של כל התכולה, ההתארגנות אליה ויום ההובלה עצמו. בגלל התנודתיות הגדולה ותנופת הבנייה בישראל ברור גם למה אחד הענפים העמוסים ביותר בפעילות הוא ענף הובלות דירה. מרוב מובילים לא תמיד מצליחים למצוא את המוביל הנכון והמתאים לכם, ולכן יש כל כך הרבה חששות מפני ההובלה. יש כמה דברי שצריך לשים אליהם לב כדי להבטיח מעבר דירה מוצלח ועם כמה שפחות עצבים וכעס.

על מה חשוב לשים דגש אצל מובילי דירה?

יש כמה קריטריונים שבעזרתם תוכלו לדעת עד כמה מקצועיים המובילים שלכם ועד כמה כדאי להזמין אותם. חברת הובלות מיכאל ובוריס ממליצה לא להתפשר ולא לוותר על כך. ראשית, המקצועיות שמחייבת ביטוח למי שמוביל. המחיר ישקף את הביטוח של התכולה שלכם וכך תוכלו להיות בטוחים שיש לכם כתובת במקרה של תאונה או שבירה או כל נזק שנגרם לתכולה שלכם.

יש להעביר את הרכוש שלכם בצורה נאותה וזה קשור גם לציוד ולמתקנים שבהם משתמשים המובילים. בשאלות שתשאלו אותו לפני ההובלה תוכלו לקבל מושג עד כמה הם מקצועיים. אם אינכם מקבלים מענה לכל בעיה שאתם מעלים, דעו שזהו לא המוביל שמתאים לכם. אל תסתפקו ב"יהיה בסדר". אתם עלולים לגלות שביום ההובלה המובילים לא יהיו ערוכים וזה קריטי.

מנופים להורדת ציוד מיוחד

לא כל בניין הוא נוח לגישה ולא מכל בניין אפשר להוריד בקלות תכולה. יש הובלות שמחייבות מנופים ורמפות וזה קורה בעיקר בגלל ריבוי הבניינים הגבוהים שנבנים היום ומחייבים מענה מקצועי מתאים של מובילים. יש גם ריהוט ומתקנים ומכשירים כמו מקררים גדולים או פסנתרים או ריהוט גדול במיוחד שאי אפשר להוריד במדרגות. כמובן שגם המעלית לא תהיה טובה לכך ולכן חובה להוריד ולהעלות בעזרת מנוף מיוחד.

מנוף גם נחשב לתוספת במחיר ולכן קחו זאת בחשבון. יש דברים שכלולים במחיר בלי שתגידו ויש דברים שחובה לברר קודם כדי שלא תידרשו להוסיף במחיר בזמן ההובלה עצמה באותו יום. אל תחכו להפתעות והכינו את עצמכם מבלי לקחת שום שירות כמובן מאליו. כל הבדיקות שתעשו לפני ההובלה עצמה יוכיחו לכם אם הגעתם למוביל הנכון.

אריזה לפני ההובלה

כשאתם אורזים את התכולה שלכם לקראת ההובלה, ודאו שאתם מצמצמים אריזות ככל האפשר כדי שגם תסחבו פחות וגם תשלמו פחות. אין ספק שהכי טוב לעבור דירה עם פחות רכוש מיותר. כדאי תמיד להישאר עם מה שנשאר אצלכם כי אתם צריכים אותו ולא מה שיש מבלי למיין. במקרה הזה גם המובילים יכולים לארוז בצורה יעילה ומקצועית וחסכונית כמובן. כל אריזה כזאת גם מקטינה את הנזק שיכול להיגרם ולכן זה יוצא חסכוני ובטוח גם לכם.

תגובה אחת
  1. אם אתם בצומת של מעבר דירה יש מצב שאתם יכולים להרוויח כסף באופן מפתיע. ברוב המקרים חלק מתכולת הדירה נשאר מאחור או נזרק לפח. ככל שמדובר על  פריטים ישנים כמו תקליטים, ספרים או עיתונים ישנים או כל פריט משנות החמישים, יש מצב שהם שווים לא מעט כסף. אם אתם רוצים להעריך באופן עצמאי את תכולת הדירה שלכם, חפשו בגוגל "פינוי דירה יוסף האוסף" וקבלו קישור למאמר שיסביר לכם אילו פריטים עשויים להיות בעלי ערך משמעותי.

השארת תגובה