ר"ע שדרות: "מקומם שלחמאס יש חסינות"

"על אף העובדה שאנחנו בממשלת מעבר ולא ידוע מי ירכיב את הממשלה הבאה, כלל המנהיגים צריכים להתאחד סביב הפסקת הירי לשטח ישראל"

הבית שנפגע בשדרות
הבית שנפגע בשדרות
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

ראש עיריית שדרות אלון דוידי הנחשב לבשר מבשרה של 'הליכוד' שב ותוקף הבוקר את התנהלות הממשלה והעומד בראשה לנוכח המשך ירי הטילים מרצועת עזה. "מטריף אותי שיש להם איזו חסינות כזו, כל המנהיגות שמה, של החמאס, של הג'יהאד. מדברים איתנו כל הזמן על איראן, סוריה ולבנון כשפה הם עושים ככל העולה על רוחם".

דווידי נשאל, אם אינו מאמין לדבריו של ראש הממשלה כי ישראל פועלת בענין וזה השיב, "אני לא מסכים איתו"

אמש התייחס דווידי הגיב לירי הרקטות לעבר העיר בליל שבת והביע אכזבה, "לצערנו, שוב הופרעה ארוחת ליל שבת על ידי ארגוני הטרור, שירו רקטות לעבר העיר שדרות וגרמו לאלפי תושבים וילדים להיכנס למרחבים מוגנים".

לדבריו, "אנחנו חיים במציאות הזאת של שגרום (שגרת חירום) קרוב לשנתיים וכבר מזמן הגיעה העת לשים לזה קץ, באמצעות מבצע צבאי רחב ברצועה כולל חיסולם של מנהיגי החמאס".

ראש העיר התייחס למצב הפוליטי התקוע ואמר, כי "גם עכשיו, על אף העובדה שאנחנו בממשלת מעבר ולא ידוע מי ירכיב את הממשלה הבאה, כלל המנהיגים צריכים להתאחד סביב הפסקת ירי בשטח מדינת ישראל והחששות בקרב ילדינו ומציאת פתרון לסוגיה הכואבת הזו".

השארת תגובה