גנץ ו'המשותפת' נפגשו: "פגישה מוצלחת"

בתום מפגש יו"ר 'כחול לבן' עם ראשי 'הרשימה המשותפת' בליכוד מגיבים: "בחירות שלישיות או ממשלת מיעוט" – ח"כ עודה: "מברכים על ההיסטריה של הליכוד"

בני גנץ עם טיבי ועודה, צילום: אופק אבשלום
בני גנץ עם טיבי ועודה, צילום: אופק אבשלום
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

יו"ר 'כחול לבן' ח"כ בני גנץ נפגש עם ראשי הרשימה המשותפת חברי הכנסת איימן עודה ואחמד טיבי ועסקו בשאלת ההיתכנות להקמת ממשלת מיעוט בתמיכת המפלגות הערביות מחוץ לממשלה.

עם סיום הפגישה פרסמו הצדדים הודעה משותפת בה נאמר, כי "הפגישה התקיימה באווירה טובה ועניינית ונידונו בה הסוגיות השונות החשובות לחברה הערבית בדגש על הסוגיות האזרחיות שגנץ הבהיר כי טיפול בהן אינו תלוי בדבר".

יו"ר הרשימה המשותפת ח"כ איימן עודה אמר בסיום הפגישה, כי "‏במהלכה דנו הצדדים בנושאים הבוערים בחברה הערבית בנוסף לאינטרסים המשותפים לכלל אזרחי המדינה. אנחנו נשארים נאמנים לערכי השלום והשוויון וכמו תמיד מברכים על ההיסטריה של הליכוד".

השר זאב אלקין חבר צוות המו"מ של הליכוד הביע הערב חשש מפני העתיד ואמר, "לצערי זה נראה לקראת בחירות שלישיות או אפילו יותר גרוע – ממשלה שתלויה באיימן עודה ואחמד טיבי".

על הפגישה בין צוותי המו"מ של הליכוד ו'כחול לבן' בהשתתפות גנץ ולפיד אמר אלקין, כי ״לא הייתה שום התקדמות, הכל היה בשביל צילום. חבל לי שזה כך כי ככה לא מקימים ממשלה״.

השארת תגובה